Masáže a cenník 2022-11-29T11:46:12+00:00

Masáže a cenník

Clasic tantra
Rezervovať

Classic

Klasická tantrická masáž

Celá masáž sa vykonáva iba za pomoci rúk masérky a ide o tzv. jednosmernú masáž, pri ktorej je masérka odovzdávateľom energie. Okrem iného vám tantrická masáž Classic poskytne aj veľmi príjemné vyvrcholenie, ktoré vám prinesie masáž lingamu –  masáž intímnych častí tela.

TrvanieCena
45 min.90€
1 hod.120€
Body tantra
Rezervovať

Body

Pokročilejšia tantrická masáž

Ak ste už niekedy v živote zažili tantrickú masáž a nemáte problém s hanblivosťou, toto je pre vás vhodné pokračovanie dokonalého zážitku. Body tantrická masáž je tiež jednosmerná, takže iba masérka je odovzdávateľom energie. Táto senzuálna masáž využíva ako prostriedok masáže celé telo masérky (body to body). Súčasťou masáže v našom tantra spa je, samozrejme, tantrická hudba. Masáž vyvrcholí veľmi príjemne. Masáž lingamu vás napokon dokonalo uvoľní a spečatí vaše príjemné pocity.

TrvanieCena
45 min.120€
1 hod.140€
1,5 hod.160€

Vzájomná Body tantrická masáž

Tantrická masáž pre aktívnejších

Táto tantrická masáž pre pokročilejších a aktívnych ľudí je určená pre tých, ktorí nechcú iba ležať, ale chcú sa do priebehu masáže aj aktívne zapojiť. Pri tejto masáži sa teda odovzdávateľom energie stávate aj vy. Masáž prebieha technikou body to body, teda masíruje sa celým telom.

TrvanieCena
45 min.160€
1 hod.180€
1,5 hod.210€
2 hod.240€
Vzájomná Body tantra
Rezervovať
Tantra Rain Mutual
Rezervovať

Secret dark

Tajuplná a vzrušujúca tantrická masáž, ktorú zažijete iba v našom salóne. Viac informácií sa dozviete u nás.

TrvanieCena
45 min.150€

Tantrická masáž rain mutual

Tantrická masáž s maznaním

Táto tantrická masáž sa vymyká tým bežným. Aj tento program je vhodný pre tých, ktorí už s tantrickou masážou majú skúsenosti a tiež chcú byť pri samotnom priebehu aktívnejší. Masérka vám v tomto programe spríjemní čas spoločnou sprchou a maznaním sa pred samotnou masážou.

TrvanieCena
1 hod.200€
1,5 hod.230€
2 hod.260€
Tantra Rain Mutual
Rezervovať
Senzual tantra
Rezervovať

Senzual tantrická masáž

Tantrická masáž s masážou prostaty

Ak chcete skúsiť niečo naozaj inovatívne a máte už za sebou skúsenosť s tantrickou masážou, bude pre vás vhodná práve táto senzuálna masáž. Táto tantrická masáž využíva princíp body to body, ide teda o vzájomný program a masírovaní ste celým telom masérky. Táto senzuálna masáž využíva nielen elementy ako tantrická hudba, ale masíruje sa pri nej aj prostata (predstojná žľaza), a to popri tom, ako je vám vykonávaná aj masáž lingamu. Ide o tzv. mužský bod G a významnou mierou prispieva k orgazmu.

TrvanieCena
1 hod.210€
1,5 hod.230€
2 hod.250€

Tantrická masáž Special

Špeciálna tantrická masáž pre náročnejších

Špecialitou tejto obľúbenej tantrickej masáže pre mužov je, že je určená predovšetkým pre pokročilých, ktorí dokážu vydržať vysoký stupeň sebaovládania. Celá táto senzuálna masáž je ozvláštnená spoločnými chvíľami pri úvodnej sprche v našom tantra spa, pričom krásna lady masérka vás bude omývať a maznať sa s vami. V cene je zahrnutá fľaša sektu alebo vína, ktoré vám pri masáži urobí príjemnú spoločnosť a tiež máte k dispozícii aj čokoládové fondue s čerstvým ovocím. Aj v tomto
prípade masáž prebieha v štýle body to body, t.j. celým telom masérky, preto sa aj vy stávate odovzdávateľom energie. Táto tantrická masáž je špeciálna aj v tom, že vás masáž lingamu čaká nielen na jej konci, ale aj začiatku.

TrvanieCena
1 hod.250€
1,5 hod.280€
2 hod.310€
2,5 hod.340€
Special tantra
Rezervovať
Double Body
Rezervovať

Magic Tantra

Tantrická masáž all inclusive

Na začiatku tohto programu vás bude čakať fľaša vychladeného sektu/vína spolu s čokoládovým fondue a chutným ovocím. Nádherná romantická masáž, kde sa spočiatku necháte nežne omývať a láskať. Potom dovolíte svojim zmyslom nekontrolovateľne sa unášať rytmom upokojujúcej hudby, pri ktorej sa bude pomaličky a s vašou pomocou z dráždivej bielizne vyzliekať oslnivá a láskavá tantrická masérka. Čarovnú atmosféru dotvoria sviečky, vône a obojstranné zmyselné dotyky. Vašu rozkoš ešte viac zosilní technika masáže „telo na telo“ v kombinácii masáže intímnych partií nohami, vďaka čomu sa táto masáž stáva intímnejšia a podmanivejšia. Neodmysliteľnou súčasťou tejto masáže je opakovaná masáž lingamu (masáž intímnych partií), pri ktorej viackrát prežijete ten najosobnejší, najintímnejší a najsilnejší moment celej masáže.

Darček zdarma.

TrvanieCena
1 hod.280€
1,5 hod.310€
2 hod.340€
2,5 hod.370€

Tantrická masáž pre páry

Exkluzívna tantrická masáž pre zamilovaných

Premýšľate, ako by ste si spolu s vašou polovičkou okorenili život? Táto tantrická masáž je v tom prípade pre vás ako stvorená. Pripravená pre vás bude fľaša dobrého sektu alebo vína, ako aj čokoládové fondue s čerstvým ovocím. Rozhodnutie, či absolvujete masáž spolu alebo v oddelených miestnostiach, je na vás. Jedná sa o vzájomnú masáž, ktorá vrcholí masážou lingamu a joni (masáž mužských a ženských intímnych partií.

TrvanieCena
1,5 hod.320€
2 hod.350€
2,5 hod.380€
Couple tantra
Rezervovať
Double Body
Rezervovať

Double Body tantrická masáž

Tantrická masáž pre tých, ktorí chcú zažiť viac

Táto tantrická masáž je určená pre tých, ktorí chcú zažiť hneď dvojitú dávku rozkoše. Použitá technika masáže je body to body, t. j. celé telo masérky. Ide o jednosmernú masáž, takže užívať si prítomnosť budete naplno, pretože odovzdávateľkami energie sú iba masérky. Samozrejmosťou je aj masáž lingamu, teda mužských intímnych partií.

TrvanieCena
1 hod.250€
1,5 hod.280€
2 hod.310€

Double Special

Tantrická masáž pre najnáročnejších

Ak máte radi exkluzívne zážitky, toto je tantrická masáž pre vás. Táto senzuálna masáž využíva všetky zmysly človeka naozaj naplno. Počas celého zážitku sa o vás budú starať dve krásne ladies, ktoré sú prítomné v našom tantra spa. Naladí vás aj špeciálna tantrická hudba. Naše masérky vás na začiatku naladia kúpeľom a maznaním, pričom v cene máte aj fľašu sektu alebo vína. Čaká na vás aj čokoládové fondue s čerstvým ovocím. Celý priebeh masáže spočíva i vo vašom aktívnom pričinení a odmenou tohto jedinečného zážitku je masáž lingamu, a to nielen na samotnom konci, ale dokonca i na začiatku.

TrvanieCena
1,5 hod.360€
2 hod.390€
2,5 hod.420€
Double Special
Rezervovať
Rezervovať

Deluxe tantra

Tantrická masáž pre ženy

Masáž iba pre ženy, ktorá Vás privedie do hlbokej relaxácie a uvoľnenia celého tela i mysle. Pred každou masážou je nutné sa v našom salóne, kvôli lepšiemu pocitu z masáže, osprchovať. V úvode programu sa stretnete s rituálom NAMASTE, čo znamená vzdanie úcty. Ďalej nasleduje masáž celým telom maséra tzv. telo na telo. Ide o o jednosmernú masáž, čo znamená, že iba masér je odovzdávateľ energie.

Súčasťou je aj masáž joni (t.j. masáž intímnych partií). Po masáži je Vám dopriaty čas na záverečné zrelaxovanie, ktoré masér využije na nežné túlenie sa. Nasleduje opätovné osprchovanie sa a rozlúčenie sa s masérom. Pri odchode Vám masér odovzdá darček od nás, ako poďakovanie za Vašu návštevu.

TrvanieCena
1 hod.130€
1,5 hod.150€

Exclusive tantra

Tantrická masáž pre ženy

Masáž iba pre ženy. Pri príchode Vás bude čakať pripravená fľaša sektu/vína a lahodné čokoládové fondué s čerstvým ovocím. V tomto unikátnom programe, si na úvod vychutnáte krásne chvíle strávené v spoločnosti maséra, pri spoločnej sprche či kúpeli, kde Vás bude jemne omývať a maznať sa s Vami. Ďalej sa presuniete do tantrickej miestnosti, kde nasleduje NAMASTE rituál, čo znamená rituál vzdania úcty. Masíruje sa technikou “body to body“ čo znamená celým telom maséra. Jedná sa o vzájomnú masáž a teda ste zapájaná do celého priebehu masáže.

Program je zakončený masážou joni (t.j. masáž intímnych partií). Po masáži je Vám samozrejme dopriaty čas na zrelaxovanie a záverečný oddych, po ktorom nasleduje opätovné osprchovanie sa a rozlúčenie sa s masérom. Pri odchode Vám masér odovzdá darček od nás, ako poďakovanie za Vašu návštevu.

TrvanieCena
1,5 hod.190€
2 hod.210€
Double Special
Rezervovať

NAMASTE rituál

Slovo NAMASTE alebo tiež NAMASKAR pochádza zo slova NAMAHA, čo znamená pokloniť sa na znak vyjadrenia úcty. Je to úctyhodná forma pozdravu v hinduistickom zvyku, ktorá sa nachádza na Indickom subkontinente. Jedná sa o spojenie dlaní v oblasti srdca a pomáha zjednotiť naše telo a myseľ.

WhatsApp chat