Masáže a cenník 2019-10-03T13:24:37+00:00

Masáže a cenník

Classic

Klasická tantrická masáž

Ak chcete tantrickú masáž vyskúšať a nikdy predtým ste ju nezažili, toto je skvelý program presne pre vás. Táto tantrická masáž začína namaste rituálom, pričom celá masáž sa vykonáva iba za pomoci rúk masérky. Ide o tzv. jednosmernú masáž, pri ktorej je masérka odovzdávateľom energie. Okrem iného vám tantrická masáž Classic poskytne aj veľmi príjemné vyvrcholenie, ktoré vám prinesie masáž lingamu –  masáž intímnych častí tela.

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
45 min. 90€ 80€
1 hod. 120€ 110€

Body

Pokročilejšia tantrická masáž

Ak ste už niekedy v živote zažili tantrickú masáž a nemáte probléms hanblivosťou, toto je pre vás vhodné pokračovanie dokonalého zážitku. Na začiatku vás čaká namaste rituál, pričom Body tantrická masáž je tiež jednosmerná, takže iba masérka je odovzdávateľom energie. Táto senzuálna masáž využíva ako prostriedok masáže celé telo masérky (body to body). Súčasťou masáže v našom tantra spa je, samozrejme, tantrická hudba. Masáž vyvrcholí veľmi príjemne. Masáž lingamu vás napokon dokonalo uvoľní a spečatí vaše príjemné pocity.

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
45 min. 120€ 110€
1 hod. 140€ 130€
1,5 hod. 160€ 150€

Vzájomná Body tantrická masáž

Tantrická masáž pre aktívnejších

Táto tantrická masáž pre pokročilejších a aktívnych ľudí je určená pre tých, ktorí nechcú iba ležať, ale chcú sa do priebehu masáže aj aktívne zapojiť. Pri tejto masáži sa teda odovzdávateľom energie stávate aj vy. Masáž prebieha technikou body to body, teda masíruje sa celým telom. Aj v tomto prípade je súčasťou namaste rituál.

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
45 min. 160€ 150€
1 hod. 180€ 170€
1,5 hod. 200€ 190€

Secret dark

Unikátna a vzrušujúca tantrická masáž, ktorú zažijete iba v našom salóne. Viac informácií sa dozviete v našom salóne.

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
45 min. 150€ 140€

Tantrická masáž rain mutual

Tantrická masáž s maznaním

Táto tantrická masáž sa vymyká tým bežným. Aj tento program je vhodný pre tých, ktorí už s tantrickou masážou majú skúsenosti a tiež chcú byť pri samotnom priebehu aktívnejší. Masérka vám v tomto programe spríjemní čas spoločnou sprchou a maznaním sa pred samotnou masážou. Samozrejmosťou je namaste rituál.

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
1 hod. 200€ 180€
1,5 hod. 220€ 200€
2 hod. 240€ 220€

Senzual tantrická masáž

Tantrická masáž s masážou prostaty

Ak chcete skúsiť niečo naozaj inovatívne a máte už za sebou skúsenosť s tantrickou masážou, bude pre vás vhodná práve táto senzuálna masáž. Všetky naše masáže, vrátane tejto, obsahujú aj namaste rituál. Táto tantrická masáž využíva princíp body to body, ide teda o vzájomný program a masírovaní ste celým telom masérky. Táto senzuálna masáž využíva nielen elementy ako tantrická hudba, ale masíruje sa pri nej aj prostata (predstojná žľaza), a to popri tom, ako je vám vykonávaná aj masáž lingamu. Ide o tzv. mužský bod G a významnou mierou prispieva k orgazmu.

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
1 hod. 210€ 190€
1,5 hod. 230€ 210€
2 hod. 250€ 230€

Tantrická masáž Special

Špeciálna tantrická masáž pre odolných

Špecialitou tejto obľúbenej tantrickej masaze pre mužov je, že je určená predovšetkým pre pokročilých, ktorí dokážu vydržať vysoký stupeň sebaovládania. Celá táto senzuálna masáž je ozvláštnená spoločnými chvíľami pri úvodnej sprche v našom tantra spa, pričom krásna lady masérka vás bude omývať a maznať sa s vami. V cene je zahrnutá fľaša sektu alebo vína, ktoré vám pri masáži urobí príjemnú spoločnosť a tiež máte k dispozícii aj čokoládové fondue s čerstvým ovocím. Aj v tomto
prípade masáž prebieha v štýle body to body, t.j. celým telom masérky, preto sa aj vy stávate odovzdávateľom energie. Táto tantrická masáž je špeciálna aj v tom, že vás masáž lingamu čaká nielen na jej konci, ale aj začiatku. Samozrejmosťou je namaste rituál.

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
1 hod. 250€ 230€
1,5 hod. 280€ 260€
2 hod. 310€ 290€
2,5 hod. 340€ 320€

Tantrická masáž pre páry

Exkluzívna tantrická masáž pre zamilovaných

Premýšľate, ako by ste si spolu s vašou polovičkou okorenili život? Táto tantrická masáž je v tom prípade pre vás ako stvorená. Pripravená pre vás bude fľaša dobrého sektu alebo vína, ako aj čokoládové fondue s čerstvým ovocím a namaste rituál. Rozhodnutie, či absolvujete masáž spolu alebo v oddelených miestnostiach, je na vás. V tomto prípade ide o jednosmernú masáž, pri ktorej je iba masér
a masérka odovzdávateľom energie. Vyvrcholením masáže je masáž lingamu a joni (masáž mužských a ženských intímnych partií).

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
1,5 hod. 320€ 300€
2 hod. 350€ 330€

Double Body tantrická masáž

Tantrická masáž pre tých, ktorí chcú zažiť viac

Táto tantrická masáž je určená pre tých, ktorí chcú zažiť hneď dvojitú dávku rozkoše. Použitá technika masáže je body to body, t. j. celé telo masérky. Ide o jednosmernú masáž, takže užívať si prítomnosť budete naplno, pretože odovzdávateľkami energie sú iba masérky. Samozrejmosťou je namaste rituál a masáž lingamu, teda mužských intímnych partií.

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
1 hod. 250€ 230€
1,5 hod. 280€ 260€
2 hod. 310€ 290€

Double Special

Tantrická masáž pre najnáročnejších

Ak máte radi exkluzívne zážitky, toto je tantrická masáž pre vás. Táto senzuálna masáž využíva všetky zmysly človeka naozaj naplno. Počas celého zážitku sa o vás budú starať dve krásne ladies, ktoré sú prítomné v našom tantra spa. Naladí vás aj špeciálna tantrická hudba. Naše masérky vás na začiatku naladia sprchou a maznaním, pričom v cene máte aj fľašu sektu alebo vína. Čaká na vás aj čokoládové fondue s čerstvým ovocím a taktiež namaste rituál. Celý priebeh masáže spočíva i vo vašom aktívnom pričinení a odmenou tohto jedinečného zážitku je masáž lingamu, teda masáž penisu Bratislava a to nielen na samotnom konci tantrickej masáže, ale dokonca i na začiatku.

Trvanie Cena Pravidelní zákazníci
1,5 hod. 360€ 340€
2 hod. 390€ 370€
2,5 hod. 420€ 400€

NAMASTE rituál

Slovo NAMASTE alebo tiež NAMASKAR pochádza zo slova NAMAHA, čo znamená pokloniť sa na znak vyjadrenia úcty. Je to úctyhodná forma pozdravu v hinduistickom zvyku, ktorá sa nachádza na Indickom subkontinente. Jedná sa o spojenie dlaní v oblasti srdca a pomáha zjednotiť naše telo a myseľ.