Tantrická masáž 2023-12-24T16:28:40+00:00

Tantrická masáž

Čo by ste mali vedieť pred návštevou?

Je dôležité objednať sa minimálne 1 hod vopred.

Z dôvodu zaistenia bezpečného a 100 % hygienického prostredia tantrické masáže neposkytujeme ľuďom s vírusovými či kožnými ochoreniami, ale ani ľuďom pod zjavným vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok. Veríme, že dokonalý oddych si u nás užijete iba triezvi.

Nezabúdajte, že tantrická masáž neznamená sex. V našom salóne neposkytujeme žiadne sexuálne služby.

Ako u nás prebieha tantrická masáž?

Po tom, ako si online vyberiete masérku, vás hneď po príchode do nášho salónu bude čakať príjemná atmosféra a vaša vyvolená. Tantrická masáž je u nás vykonávaná nielen šikovnými, ale aj krásnymi a milými masérkami.

Samozrejmosťou je čaj alebo káva na ešte výraznejšie povzbudenie zmyslov. Pri programoch Special tantra, Magic tantra a Couple tantra vám ale radi ponúkneme aj víno alebo sekt.

Po krátkom zoznámení sa vás čaká to, kvôli čomu ste tu – tantrická masáž a dokonalé uvoľnenie. Dôležité je sa predtým prezliecť do sárongu (kus látky, ktorý v ázijských krajinách nosia ženy aj muži ako sukne). Nezabúdajte, že tantrické masáže si vyžadujú 100 % hygienu, preto vás prosíme o to, aby ste sa pred masážou umyli v našej sprche.

Keď sa senzuálna masáž skončí, necháme vás oddýchnuť a naplno nasať všetky zážitky. Potom vás opäť čaká sprcha a milý darček, ktorým vám poďakujeme za vašu návštevu.

Tantrická masáž znamená aj namaste rituál

V Indii vyjadrujú ľudia úctu práve slovom namaste, ktoré znamená vyjadrenie úctyhodného pozdravu. Ide o spojenie dlaní v oblasti srdca, pričom jeho účelom je zjednotiť telo a myseľ do jedného celku.

WhatsApp chat