3 tipy ako si tantra masáž naozaj užiť

Keď už idete na svoju tantra masáž, je dobré sa na ňu vopred trochu pripraviť, aby ste sa cítili čo najlepšie a naozaj si ju naplno užili. Poradíme vám preto 3 tipy, ako to urobiť a na čo presne sa zamerať a sústrediť. Prvý bod prípravy zahŕňa praktickú hygienu, ktorá vám umožní uvoľniť sa a cítiť sa nielen lepšie, ale aj sebavedomejšie. Pred svojou masážou si preto celé telo poriadne umyte v priestoroch salónu. Sprcha vás zároveň uvoľní a pripraví na celotelovú masáž. Nezabudnite aj na hygienu intímnych partií, aby ste sa cítili isto a sebavedome. Následne sa zabaľte do sarongu a presuňte do miestnosti, kde bude vaša masáž prebiehať.

Žiadne očakávania a uvoľnená myseľ

Kým masáž začne snažte sa uvoľniť mentálne pomocou dychu, uvoľnite celé telo od prstov na nohách až k temenu hlavy a párkrát ho takto predýchajte a zrelaxujte. Sústreďte sa na rozpúšťanie stresu s výdychom a najmä nič konkrétne neočakávajte. Celá tantra masáž je proces, ktorým budete prechádzať a zakaždým môžete mať inú skúsenosť, iný zážitok a tak podobne.  Tantra je nielen o masáži, ale aj o vašom vnútornom prežitku a vytvorení jednoty bytia či procese vnútornej liečby. Má mnoho rôznych aspektov, ktoré sa môžu prejaviť, a každá masáž môže byť preto trochu iná. Čo je úplne v poriadku. Často môžete zažiť orgazmus alebo môže vzrásť sexuálna túžba, či pocit otvorenia srdcovej čakry a jednoty. Je to rôzne.

Otvorená komunikácia s masérkou

Dobrým tipom je aj otvorená a úprimná komunikácia s masérkou pred masážou, kedy si vzájomne hovoríte hranice a inštrukcie. Nebojte sa úprimne povedať ako to cítite, čo očakávate alebo adresovať svoje otázky. To pomôže úplne uvoľniť atmosféru a vy sa dokážete omnoho lepšie masáži otvoriť. Otvorená komunikácia je rozhodne vhodným spôsobom, ako si masáž následne ešte lepšie užiť. Máte aj ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

2024-03-14T12:53:19+00:00
WhatsApp chat