4 mýty o tantrickej masáži

Mýtus alebo fakt? Častá otázka, ktorá zamestnáva takmer každý deň náš mozog v súvislosti s niektorými skutočnosťami, udalosťami alebo vecami. Podobné otázky si môžeme klásť aj v spojitosti s tantrickou masážou. Dnes sme sa pozreli na 4 skutočnosti, ktoré môžu potrápiť nie jedného súčasného alebo budúceho nadšenca tohto druhu masáže. Čo je teda pravda a čo zase mýtus? Čítajte článok až do konca, dozviete sa viac …    

 

Mýtus 1: Tantrická masáž je určená len pre mužské pohlavie!

Mnohí si myslia, že tantrická masáž je určená len pre nežnejšie pohlavie. Ako je to ale v skutočnosti, aká je pravda? Pravda je taká, že už dávno neplatí, že tantra masáž je výlučne určená len pre mužské pohlavie. Prečo by to aj malo takto byť? Je rovnako vhodná tak pre mužov, ako aj pre ženy. Rozdiel je v tom, že počas masáže ženského tela je účastný masér, nie masérka (ak si to však zákazníčka výslovne želá aby bola masírovaná ženou, môže byť masérka prítomná aj pri ženskej masáži). To, že tantrická masáž je prospešná aj pre ženy, dokazuje množstvo výhod, ktoré tento druh masáže prináša. Spomenúť môžeme napríklad zvýšenie chute na sex (libida) už po prvej masáži, pomoc pri prekonávaní silných menštruačných bolestí, pomoc pri zvládaní stresových stavov a napätia, lepšie ovládanie orgazmu a podobne.

Mýtus 2: Tantra masáž je len o masáži intímnych partií a dosahovaní orgazmov

Masáž intímnych partií na mužskom či ženskom tele sa v rámci tantrickej masáži označuje ako masáž lingamu (mužských intímnych partií) a masáž yoni (ženských intímnych partií). To, či budú súčasťou aj vašej masáže, je výslovne na vás. Tantrická masáž sa v žiadnom prípade nezameriava len na masáž spomínaných partií a na dosahovanie orgazmov. Je to mýtus. Pravda je však taká, že poslaním tantrickej masáže je niečo úplne iné – pomôcť uvoľniť celé telo a myseľ využitím vhodných, overených a účinných masážnych techník. Tie praktizuje profesionálna tantra masérka (masér) v profesionálnom na to určenom tantrickom salóne.

Takže zhrňme si to na záver. Tantrická masáž nie je iba o sexe respektíve o masáži intímnych partií a dosahovaní orgazmov. To, či klient(ka) bude chcieť aj masáž intímnych partií sa vopred dohodne s masérkou či masérom a platí, že vôbec nemusí byť súčasťou hlavnej masáže, ak sa na tom tak dohodnú. Nemusí sa teda nikto báť, že bude musieť „vyvrcholiť“ pred cudzou masérkou respektíve masérom. Niekedy sa však tomu ubrániť nedá, keďže sila tantrickej masáže je až taká, že príjemné pocity a emócie urobia svoje za vás a vy už ani nestihnete ovládať svoje pudy.

Mýtus 3: Jedna masáž v živote bude stačiť

Vo väčšine prípadov pre zbavenie svojich problémov to nebude stačiť. V zásade platí, že ak sa zúčastnite tantrickej masáže jedenkrát, verte či nie, znova a znova si ju budete chcieť dopriať. Tento druh masáže nie je iba o masáži, ale je to aj životný štýl, čiže spôsob života. Ak chce niekto žiť takto, bude sa musieť zúčastňovať takejto masáže pravidelne, hoci aj každý deň. Predsa každý deň máme množstvo problémov, povinností a preto si telo zaslúži dokonalý relax, oddych a odpočinok. Nehovoriac o tom, že takýmto spôsobom relaxu si môžeme rovnako pomôcť do ďalších dní a to konkrétne elimináciou samotných osobných či intímnych problémov, ako aj zlepšením výkonu, nadobudnutím novej sily a energie, zlepšením nálady alebo podporou zdravím. Tantrická masáž má množstvo výhod, pre ktoré sa oplatí ju absolvovať pravidelne a nielen raz za život.

Mýtus 4: Masáž je možné praktizovať kdekoľvek

Mnoho z nás si myslí, že samotné miesto, kde sa masáž realizuje, vôbec nerozhoduje. Ale rozhoduje a v prípade tantrickej masáže sa nebojíme povedať, že samotné miesto je priam rozhodujúce. Ak teda hovoríme o dokonalom a kvalitnom relaxe, musíme povedať, že bude možný iba v kvalitnom priestore. Luxus, čistota a profesionálny tím masérok a masérov, to takisto charakterizuje tantrickú masáž. Je teda absolútne vylúčené, aby tantra masáž bola realizovaná hocikde a hocikým. Najlepšie vsadiť na overený masážny salón, ktorý má stálu klientelu a referencie. Najlepšie taký, ktorý je dostupný aj v hlavnom meste a je zároveň otvorený a dostupný pre každého každý deň v rámci otváracích hodín. A práve v bratislavskom salóne Bratislava tantra je možné nájsť presne to, čo hľadá každý (súčasný či budúci) milovník kvalitnej masáže, ktorá je navyše spojená s tantrickým učením a jeho praktikami. Ak ste tak ešte neurobili, vyskúšajte to, čo je to tantra masáž a zaručene neoľutujete túto voľbu.

2019-02-10T18:52:32+00:00
WhatsApp chat