Aj tantrická masáž môže byť afrodiziakom

Mysleli ste si, že dobrým a kvalitným afrodiziakom musí byť len akási látka, potravina alebo niečo podobné? Dnes sa však dozviete, že aj dobrá a kvalitná tantrická masáž môže byť pre niektorých mužov či ženy silným afrodiziakom. V živote to raz tak chodí. Raz vás vzruší viac nejaká látka, potravina či nápoj, inokedy zase krásny pohľad, video alebo dokonca aj správne masážne pohyby po tele. A práve o tomto, o povzbudení zmyslov môže byť tantrická masáž. Vie dostať každého muža či ženu práve svojim tými správnymi pohybmi, pohľadmi, ba dokonca prebudením energie (vrátane tej sexuálnej). A to nie je všetko …

 

Oddych inak, ako býva zvykom

V prípade, že neviete nájsť ten správny spôsob, ako si oddýchnuť, zrelaxovať celé telo a navyše si vhodne zvýšiť svoju „pohlavnú túžbu“, odporúčame vám vyskúšať moderné a prospešné tantrické masáže. Tie vedia dokonale pomôcť vo viacerých smeroch. Nie je jedno, ktorý druh masáže si vyberiete. Poznáte aktuálnu ponuku dostupných tantrických masáží? Najlepšie však bude vyskúšať všetky postupne. A potom po nejakom čase ľahko zistíte, ktorý druh tantrickej masáže pomáha vášmu telu najlepšie.

Tantra masáž ako afrodiziakum

O afrodiziakách všetci dobre vieme, že ide o látky, ktoré reálne majú pomôcť zvýšiť sexuálnu chuť respektíve túžbu. Väčšina afrodiziák sú v podobe nápojov, jedál či korenín, iné zase podporujú ľudské zmysly. A práve tantra masáž je zamierená na podporu ľudských zmyslov. Tantrická masáž však ponúka toho oveľa viac ako len bežnú masáž zameranú na zmysly. Je výborným prostriedkom už na spomínané zvýšenie mužskej či ženskej sexuálnej túžby. Tá sa v poslednom čase veľmi rýchlo vytráca z väčšiny (predovšetkým dlhodobých) partnerských vzťahov. A takýto vzťah potom nefunguje tak, ako by mal fungovať. Znamená to, že sa vyskytujú problémy, hádky a všetko to škrípe a nevedie k dobrému koncu.

Tantra v centre Bratislavy

A už vôbec nie je jedno, kde si svoju tantrickú masáž ako afrodiziakum doprajete. O čom by ste mali vedieť predtým, ako sa na túto masáž vyberiete do masážneho salónu v centre Bratislavy? V prvom rade si musíte online vybrať svoju masérku, ktorá vám poskytne tantrickú masáž. Ako druhý krok je včasné objednanie sa (aspoň 1 hodinku vopred). Samozrejmosťou má byť stopercentný zdravotný stav (jednak čo sa týka vírusových ochorení, ako aj kožných). Taktiež nečakajte, že budete obslúžení, ak budete pod vplyvom alkoholu, či inej omamnej látky. Nemyslite si tiež, že v rámci tantra masáže dostanete sexuálny styk s masérkou. V salóne tantra Bratislava sa neposkytujú žiadne sexuálne služby. To čo dostanete, je kvalitná tantra masáž a darček za návštevu a vernosť (po tretej masáži dostávate ďalšiu „extra“ doživotnú zľavu). Aj toto je cesta, ako si dopriať niektorý druh tantrickej masáže práve v masážnom salóne tantra spa Bratislava tantra.

Ak sa to týka aj vás, že vám v poslednom čase nie je akosi do sexu s partnerkou či partnerom, tantrická masáž vám môže pomôcť. Samozrejme, na každého môže vplývať tento druh masáže inak. Najlepšie bude zájsť do masážneho salónu a presne zistiť, ako to bude v skutočnosti. Za skúšku nič nedáte, práve naopak. A je možné, že sa už tejto masáže nebude chcieť nikdy vzdať. A okrem toho vám môže pomôcť aj v oblasti, pri ktorej by ste to nečakali. Tantra je jednoducho tajomná, veľmi silná a prínosná v každom smere.

 

2019-04-07T11:14:55+00:00
WhatsApp chat