Aké pomôcky sú dnes „top“ počas erotickej masáže?

Aby mohla byť tantrická masáž, či niektorá z jej druhov erotických alebo senzuálnych masáži stopercentná a kvalitná, je potrebné, aby boli využité tie najvhodnejšie pomôcky pri samotnej masáži. Pravdou zostáva, že v súčasnosti existuje široká škála moderných erotických masážnych pomôcok. S nimi vás dokážu krásne tantra masérky príjemne uvoľniť a zároveň aj premasírovať. Viete vôbec, čím všetkým vás dokážu masérky masírovať počas erotickej masáže?  

 

Masážne oleje

Asi je jasné, že žiadna masážna technika nebude tým pravým bez toho, aby bol použitý nejaký ten masážny olej. Niet pochýb o tom, že všetko mastné a premazané pôjde jednoduchšie a platí to rovnako aj pri masáži ľudského tela. V súčasnosti máme na výber z množstva masážny olejov či olejčekov, ktoré sú vhodné k niektorej tantrickej či erotickej alebo senzuálnej masáží.

Z pestrej ponuky masážnych olejov možno spomenúť napríklad asi najviac cenené rastlinné oleje. Z nich vyberáme ten najkvalitnejší a to „mandľový masážny olej“ s vysokým obsahom minerálov a vitamínov. Práve tieto látky sú priaznivé predovšetkým pre samotnú ľudskú pokožku predovšetkým pre liečivé výťažky z nich. Pokožka potieraná práve mandľovým masážny olejom robí doslova zázraky – robí ju viac jemnejšou a poddajnejšou.

Okrem tohto druhu oleja nemožno nespomenúť aj masážny olej s označením „tantra masážny olej s vôňou exotických rastlín„. Tento druh oleja je nesmierne voňavý a zvodný zároveň. Pokiaľ túžite po dokonalom prostredí pre svoju erotickú masáž, je práve tento masážny olej tým pravým riešením. Okrem týchto variant možno vsadiť aj na iné esenciálne masážne oleje („kokosový masážny olej„) alebo aj ďalšie kúpeľové oleje či olejčeky. Všetky majú okrem iného blahodarné účinky na pokožku či celé telo, nehovoriac o ich účinku podnecovať pohlavnú túžbu (majú silný afrodiziakálny účinok). Je to už raz tak, masážne oleje a olejčeky urobia z každej masáže, či už tantrickej, erotickej alebo senzuálnej dokonalú masáž ako nikdy predtým.

Jemné a šteklivé pštrosie či iné pierka

Okrem masážneho oleja vás môže masérka (masér) masírovať aj pomocou pštrosieho pierka. Pre niekoho nepredstaviteľné, pre iného vzrušujúca predstava. Už len pri pomyslení, kde všade vás môže masérka dráždiť a rozmaznávať práve pomocou tejto masážnej pomôcky, sa nám ježia chlpy na tele. Tantrická alebo niektorá z erotických či senzuálnych masáží sú typické práve tým, že masérka môže pri nej využiť aj pštrosie pierko alebo iný typ pierka. Netreba sa báť ani tejto masážnej pomôcky, ale treba skúsiť aspoň raz, čo to prináša.

Rukavičky z králičej kožušinky

Mysleli ste si, že kvalitná masáž sa nemôže robiť v rukavičkách, ale iba holými rukami? Z časti je to pravda, ale aj nie. Ako sme už nie raz v našich článkoch spomínali, tantrická masáž je iná ako klasická (bežná) masáž tela. Dôkazom toho je aj to, že môžu byť použité pri masáži aj „masážne rukavičky.“ Nie, nemajte strach, nejde o klasické rukavice, ktoré bežne nosíme na rukách v zime či pri nejakom športe alebo práci. Ide o špeciálne masážne rukavičky k zvýšeniu a zintenzívneniu celkového pôžitku z masáže. Najčastejším variantom takýchto masážnych rukavíc sú práve „rukavičky z jemnej králičej kožušinky“ a to hneď vo viacerých farebných odtieňoch. Všetko je nastavené tak, čo si klient vyberie podľa aktuálnej chute a nálady, to aj dostane.

„Sarong“ pre mužov aj ženy

Viete, čo predstavuje tento záhradný a tajomný názov? Ak ste už niekedy boli v ďalekej juhovýchodnej Ázii, tak isto viete, že v tejto časti sveta ľudia často nosia tento mužský alebo ženský odev zložený z pásu látky, ktorý je zošitý na koncoch a nazberaný okolo bokov. Platí, že aj pri tantrickej, erotickej alebo senzuálnej masáži sa taktiež tento odev používa, pretože má na sebe veľa zaujímavého. Ide predovšetkým o vhodne použité sfarbenie odevu (použité sú najmä teplejšie farby ako napríklad tyrkysová, oranžová, žltá, ružová, červená či modrá, ako aj ďalšie farby) a okrem toho sú použité aj abstraktné obrazce ako napríklad slnko, kvety, steblá trávy, kruhy, kosoštvorce a iné. Všetko je nastavené tak, aby podnecovalo ľudskú predstavivosť a nové myšlienky. Cieľom je, aby sa masírovaný dokonale uvoľnil a tak si čo najlepšie užil samotnú erotickú masáž v masážnom salóne.

Masážne pomôcky v masážnom salóne v hlavnom meste

Zaiste sme však nespomenuli všetky masážny pomôcky, s ktorými je možné prísť do styku pri niektorej z erotickej masáže v masážnom salóne. Je zrejmé, že v súčasnej modernej dobe sa možno stretnúť s ešte ďalšími. No tieto dnes spomenuté si podľa nás tými najviac používanými.

No ak by ste chceli zažiť niektorú či už z týchto masážnych pomôcok alebo iných na svojej koži, stačí zavítať do niektorého z masážnych salónov v našom hlavnom meste. Odporúčaním zostáva masážny salón tantra spa Bratislava. Ide o novootvorený luxusný salón v srdci Bratislavy, kde si môžete dopriať každý deň tú najkvalitnejšiu erotickú, tantrickú alebo senzuálnu masáž. Precíťte tak niektorú (alebo aj všetky naraz) z dnes prezentovaných masážnych pomôcok na svojom tele. Skúsený tantra tím masérok či masérov sa už postará o dokonalý a nezabudnuteľný zážitok.

2019-03-17T09:31:13+00:00
WhatsApp chat