Body tantra: O čom je tento druh tantrickej masáže?

V minulom článku sme sa detailnejšie venovali klasickému druhu tantrickej masáži.
V dnešnom článku si predstavíme Body tantra masáž. Ako prezrádza samotný názov, ide o masážnu techniku „telo na telo“. Z tohto dôvodu je tento druh masáže určený pre skúsenejších a citovo silných návštevníkov masážneho salónu. Čo všetko zahŕňa práve tento druh masáže? Čo vás čaká a čo neminie? O všetkom podstatnom v rámci masáže „Body tantra“ sa dočítate v nasledujúcich riadkoch článku.     

 

Ešte predtým, ako prejdeme k samotnému popisu toho, čo zahŕňa Body tantra masáž, je potrebné pripomenúť, že aj tento druh tantrickej masáže začína vždy očistnou kúrou (kúpeľom) a tiež Namaste rituálom v rámci ktorého sa uskutočňuje vzdávanie pocty svojmu telu. Po takomto začiatku nasleduje už všetko ostatné, čo je typické len pre Body tantra masáž.

 

Masážna technika „telo na telo“

Ako už zo samotného názvu tohto druhu tantrickej masáže vyplýva, pojem „body“ (z anglického slova body) čo v preklade znamená telo. V rámci Body tantra masáže sa bude jednať o špeciálnu masážnu techniku „telo na telo“, v rámci ktorej sa bude dotýkať krásne telo tantra masérky masírovaného tela klienta. Súčasťou masáže budú nielen dotyky telo na telo, ale aj intenzívnejšie masážne praktiky s využitím vonného  a príjemne zohriateho olejčeka. Na svoje si pri masáži prídu súčasne viaceré zmysly, čím sa dostanete ešte viac do varu.

Čo všetko získate?   

Ako už bolo povedané, Body tantrická masáž je o niečom inom ako Klasická tantra masáž. Počas tohto typu masáže dostanete teplé dotyky nahého tela krásnej profesionálnej tantra masérky v plných dúškoch. Netreba sa zľaknúť toho, že sa jej telo bude po vašom doslovne šmýkať. Práve to je podstatou tohto typu masáže pomocou masážneho oleja, ktorý zintenzívni zážitok a zľahčí celkovú masáž. Body tantra veľmi dobre vie, že samotné dotyky rúk (aj keď profesionálnej tantra masérky) často nestačia, aby sa dosiahol čo najlepší pocit uvoľnenia a relaxácie.

 

Vrchol masáže „telo na telo“ môže ale nemusí končiť masážou intímnych partií (záleží od toho, ako ste sa dohodli so svojou tantra masérkou pred začiatkom masáže). Potom nasleduje dodatočný relax a odpočinok spojený so sprchou svojho „už pomasírovaného“ tela.

Zo samotného popisu Body tantra masáže je zrejmé, že počas realizácie  masáže budete v plnej miere v moci tantra masérky. Nebudete musieť nič dávať, iba prijímať a vychutnávať si celkové pocity.

Koľko stojí takáto masáž?  

Cena Body tantra  masáže bude závisieť od dĺžky masáže. Masáž v dĺžke 45 minút vychádza na 120 € (pravidelní návštevníci ju dostanú v cene 110 €). Naopak 1 hodinka Body tantrickej masáže vychádza na 130 € (pre pravidelných návštevníkov za 120 €) respektíve 1 a pol hodinka 150 € (140 € pre pravidelných návštevníkov). Dokonca je možné si objednať aj 2 hodinky intenzívnej Body tantrickej masáže za 170 € (pre pravidelných návštevníkov zľava 10 €). Aktuálny cenník, ako aj možnosť rezervácie masáže nájdete na tejto stránke.

Tu je dôležité si všimnúť, že pravidelný zákazník má výhodu v tom, že vždy dostane automatickú zľavu za vernosť. Nehovoriac o tom, že úplne každý návštevník sa môžete tešiť na zaujímavý DARČEK. Je potrebné vedieť ešte  niečo viac?

Asi už len to, kde a kam ísť, aby ste toto všetko  dostali v „naj“ kvalite. V takom prípade musíte zavítať do novootvoreného masážneho salóna Bratislava tantra. Zažiť na vlastnej koži, čo je to Body tantra, kto by to nechcel?

2018-05-14T19:37:25+00:00
WhatsApp chat