Cesta k sebavedomiu a motivácii

Je fakt, že mnoho mužov i žien má dnes problém so sebavedomím. Pochybujú o vlastnej atraktivite a príťažlivosti. Krása, tá je však úplne subjektívnym vnímaním každého človeka. Vzhľad sa dá obmedzene korigovať, no to čo je dôležité má zdroj vo vnútri a je to naša vlastná energia a vyžarovanie.

Zdravé sebavedomie je základom, ktorý by sme si mali vypestovať. Je to motor, ktorý nás poháňa a dodáva nám motiváciu.

Nedostatočné sebavedomie dáva priestor pre vznik rôznych komplexov a oslabuje mužskú alebo ženskú energiu. Tantrické masáže https://bratislavatantra.sk/ sú v tomto smere zázračným liekom. Pomôžu vám znovu nadobudnúť stratené sebavedomie a posilniť mužskú energiu, a tým aj celé vaše vyžarovanie. Rovnako to platí i pre nežné pohlavie.

Otvorenie srdca

Tantrický prístup prináša prebúdzanie senzuálnych, zmyselných energií masážou intímnych partií, ku ktorým sa masérka postupne dostane. Stláčanie, dotyky i dych smerujú k prebúdzaniu sily sídliacej v tejto oblasti. Tú potom masérka doslova presúva do tela a energetizuje ho. To, čo vám tantra môže priniesť je i otvorenie srdca, ktoré je dnes naozaj pod paľbou rôznych problémov bežného dňa. Srdce je obrovským zdrojom energií i emócií, skrýva nádherné pocity. Zvlášť, keď absolvujete masáž aj s partnerkou, môže byť prežívanie v páre o to intenzívnejšie.

Zdroj silnej energie

Oblasť pohlavných orgánov je zdrojom silnej energie. Táto energia prináša život a vzájomné prepojenie energií. Jej využívanie pri masážach obrodzuje nielen celé telo, ale i myseľ a energetický systém človeka. Aktivácia energetických centier tak umožňuje energii tela zharmonizovať sa. Mnoho blokov, ktoré sa skrývajú práve v pohlavných orgánoch sa týmto spôsobom postupne podarí pouvoľňovať a častokrát aj úplne odblokovať. Človek tak môže získať nielen dobrý pocit a energiu, no i novú inšpiráciu do života.

2023-08-22T10:19:06+00:00
WhatsApp chat