Čo by ste o tantra masážach mali vedieť?

Tantra masáž www.bratislavatantra.sk vám môže sprostredkovať veľmi zaujímavý zážitok. Okrem individuálnych masáži rôznych druhov, poskytujeme aj masáže pre páry, kde je dôraz na intimitu a príjemnú jemnú senzuálnu masáž, ktorá vám rozprúdi energie. Pokiaľ idete na masáž prvýkrát, odporúčame vám klasickú tantra masáž. Nahota je pri tantra masážach braná veľmi prirodzene, nemajte tak žiadne zábrany, no na druhej strane, ak vám čokoľvek bude nepríjemné, povedzte to masérke. Môžete sa úplne uvoľniť. Pred masážou je potrebné sa osprchovať. Následne si v príjemnom prostredí v prítomnosti masérky a hudby ľahnete na podložku, kde budete spočiatku zakrytý sarongom a môžete začať relaxovať.

Ide o sexuálne služby?

V masáži nejde o sexuálne služby. Masáž intímnych partií je však v tantra masáži zahrnutá, ako aj stimulácia sexuálnej energie. Sexuálne uspokojenie či orgazmus je však skôr prirodzenou reakciou tela na dotyky a podnety pri masáži, nie sú však bezprostredným cieľom masáže. Masáž sa zameriava na energetické dráhy, rozprúdenie energie, uvoľňuje energetické blokády a navodzuje harmóniu. Používa aj sexuálnu energiu. Môže byť prežitkom hlbokého relaxu, no aj doslova duchovným zážitkom, účinky sú totiž veľmi individuálne a spontánne.

Ako sa môžem objednať?

Objednať sa môžete telefonicky, emailom alebo online na webovej stránke, radi vám nájdeme vhodný termín, ktorý bude vyhovovať. Masérku si, samozrejme, môžete vybrať tiež, nakoľko vzájomná dôvera je pri masáži veľmi dôležitá. Tantra masáž bude určite novým a nepoznaným zážitkom, ktorý vám môže priniesť množstvo novej energie a tá sa následne dokáže pretaviť do rôznych ďalších pozitívnych vecí. Je dobré nájsť si činnosti a skúsenosti, ktoré nám otvárajú obzory a sprostredkujú často až nepoznané možnosti a pocity. Veríme, že podobné zážitky nájdete aj u nás.

 

2023-12-13T17:04:04+00:00
WhatsApp chat