Čo je „tantra“ masáž? Základné vysvetlenie tohto druhu masáže

Ak hľadáte masáž spojenú s hlbším pôžitkom a vzrušením, na rozdiel od masáže o akej ste doposiaľ počuli a vedeli, ste na správnom mieste. Vďaka tantrickej masáži budú vaše zmysli uspokojené viac ako predtým. Psychická a fyzická úľava, nová dávka energie (vrátane tej sexuálnej), sú pri tantra masáži samozrejmosťou. Ako to však prebieha pri samotnej masáži? Čítajte článok až do konca, dozviete sa viac zaujímavých informácií. 

 

1. krok „Namaste rituál“

Rátajte s tým, že každá tantrická masáž sa začína takzvaným „Namaste rituálom“. Nejde však o žiadny nedovolený a nepríjemný obrad. Nič také vás nečaká. Pomocou neho sa len spoločne naladíte na spoločné vibrácie s profesionálnou masérkou. Konkrétne zladíte svoje dýchanie, vzdáte úctu k telu a nachystáte sa tak na lepšie prijímanie masážnych dotykov od svojej masérky.

2- 3. krok Masáž hlavy a chrbta

Po dôkladnej príprave nasleduje samotná masáž hlavy. Hlava je hlavný orgán tela a aj preto tantrická masáž nevynecháva túto dôležitú časť ľudského tela. Následne po masáži hlavy bude potrebné si pomaličky ľahnúť smerom na brucho. V tejto časti masérka priebežne prechádza jemnými dotykmi smerom nadol cez krk masírovaním až k chrbtovej časti tela. Chrbát je rovnako dôležitou časťou tela, často preťažovanou a unavenou s častokrát neznesiteľnou bolesťou. I preto tantra masáž nenecháva bez povšimnutia ani túto veľmi namáhanú časť tela.

4- 5. krok Masáž rúk a chodidiel a prednej časti tela

Po ukončení masáže chrbta sa prechádza k dôkladnej masáži rúk a dlaní, respektíve nôh a chodidiel. Veľmi príjemná masáž týchto častí dôkladne uvoľní. Navyše na rukách a v ich okolí, ako aj v okolí nôh (kolien a záhybov) sa nachádza veľmi veľa erotogénnych zón. Každá tantra masérka o nich vie a nikdy ich nevynechá. Budete môcť veľmi rýchlo posúdiť, o čom to tu hovorím na vlastnej koži.

Po masáži týchto častí tela vás masérka poprosí, aby ste zmenili aktuálnu polohu tela. Je potrebné sa otočiť na druhú stranu, aby bolo možné premasírovať prednú stehennú stranu, brušnú časť tela a rovnako ešte aj ramená.

V závere tejto časti zvyčajne býva aj masáž intímnych partií. Tu však chceme zdôrazniť, že táto časť môže byť na vlastnú žiadosť (po dohode s masérkou) vynechaná. Prečo by ste si však nemali dopriať ešte krajší a nezabudnuteľnejší zážitok s plnohodnotnejším záverom?

V úplnom závere tantrickej masáže nasleduje dodatočné zrelaxovanie a konečné uvoľnenie v pokojnej ležiacej polohe.

Slovko na záver

Ako máte možnosť vidieť, celá tantrická masáž je oveľa vyšší level masáže pre ubolené a unavené ľudské telo. Je to masáž využívajúca zaujímavejšie techniky masírovania v spojitosti s inými dotykmi s objavovaním vlastnej intimity a vlastného samého seba. Všetko pod dohľadom profesionálnych fundovaných masérok. Nová dávka energie (vrátane intímnej a erotickej) čaká na každého, kto o ňu prejaví skutočný záujem. Krásne masérky pre tú pravú tantrickú masáž čakajú na každého, priamo v salóne Bratislava tantra. Na tomto mieste vždy dostanete viac ako len klasickú nezáživnú masáž. Stačí len raz vyskúšať a zaiste nebudete nikdy ľutovať!

2018-04-26T11:32:31+00:00
WhatsApp chat