Čo je to „tantra“ a „tantra masáž“? Pár slov na úvod

Na úvod je potrebné spresniť, že „tantra“ pochádza pôvodne až z ďalekej Indie. Ľudstvo ju pozná viac ako 5 000 rokov. V súčasnej dobe neustále rastie záujem ľudí o tantru a tantrické techniky aj v našich končinách. Nie je sa čo čudovať. Tantra ponúka množstvo výhod a praktík, ako účinne priniesť zmenu do svojho každodenného života. Pokiaľ ešte neviete presne, čo je to tantra a ako môže byť súčasťou masáže, prečítajte si viac informácií o nej    v tomto článku …

 

„Tantra“    

„Tantra“ je druh náboženstva, umenia, cesty a tiež aj spôsobu života. Je to metóda, ako lepšie a vhodnejšie prepojiť svoje fyzické telo s duchovnou časťou (mysľou). Tantra sa zaoberá zvyšovaním energie pomocou precíznej práce so sexuálnou energiou. Pretvára pohlavnú lásku a zmyselnosť na celkový duševný rast človeka. Meditácia je v tantre hlboko uctievaná, rovnako ako všetky aktivity jej podobné.

A že ich tantra využíva viac než dosť, je zrejmé. Chce to čas a prax naučiť sa o tantre viac a prežívať ju naplno aj na vlastnej koži. Jednou z tantrických techník je aj zmyselná „tantrická masáž„.

Čo to je „tantrická masáž?“   

Tantrická masáž“ je o tom, ako povzniesť klasickú masáž na vyšší stupeň. Bez klasickej masáže sa však nezaobíde ani tento druh. Okrem bežnej masáže tantrická masáž pozostáva aj z „tantrického učenia“. Inak by nebolo možné hovoriť, že ide o tantra masáž. Samotné učenie spojené s masážou by nebolo vôbec možné bez vhodne vytvoreného prostredia, ktoré dotvára vhodná uvoľňujúca relaxačná hudba s prenikavými éterickými vôňami. Všetko je nastavené tak, aby si každý účastník užil svoju masáž naplno, s čo najsilnejším pôžitkom s vysokou dávkou uspokojenia.

Súčasťou tantrickej masáže môže, ale nemusí byť sexuálne uspokojenie (bude to závisieť od sile uvoľnenia, vôle, dôvere a dohode so samotnou tantra masérkou či masérom).

Ako teda stručne zhodnotiť  tantrickú masáž? Je to masáž, ktorá ponúka vyššiu dávku energie, sily, sebavedomia, tiež aj fyzickej a psychickej pohody s lepším poznaním svojho tela (svojho „Ja“). Tantra masáž však prináša oveľa viac priaznivých účinkov na celé ľudské telo.

Tantrická masáž, to je masáž pod dohľadom krásnych a profesionálnych tantra masérok. Nájdete ich v novo otvorenom masážnom salóne Bratislava tantra. Niet pochýb o tom, že tu nájdete presne to, čo ponúka kvalitná tantrická masáž. Ak chcete na vlastnej koži zažiť, aký má tantra účinok na vaše telo, neváhajte sa objednať na masáž už dnes.

 

2018-03-23T10:16:07+00:00
WhatsApp chat