Couple Tantra masáž: Vo dvojke to ide lepšie

Že to vo dvojici bude chutiť lepšie, platí aj pri tantre. Rovnako aj tantrická masáž ponúka,
z pestrého repertoáru samotných druhov masáži, takzvanú Couple tantrickú masáž. O čom je práve tento druh tantrickej masáže? Pre koho sa hodí najviac? Čo všetko zahŕňa, čo návštevníka v masážnom salóne čaká a neminie? Ako bude celá masáž prebiehať? Hneď množstvo otázok na úvod, avšak iba málo odpovedí. Poďme však pekne po poriadku. Dnes sa v tomto článku dozviete  všetko dôležité, čo vás zaujíma ešte predtým, ako skúsite na vlastnej koži práve tento druh tantrickej masáže.

 

Ako to celé začne?

Ak zavítate do masážneho salónu na objednanú Couple Tantra masáž, rátajte s tým, že hneď po príchode do salónu bude pre vás pripravené chutné čokoládové fondué s čerstvým a osviežujúcim ovocím a fľašou znamenitého vína alebo sektu. Čistá duša, čisté telo. Aj v úvode Couple tantrickej masáže treba rátať s tým, že bude potrebné celé telo očistiť od telesného potu a ďalších nečistôt. Potom bude nasledovať takzvaný Namaste rituál, v rámci ktorého vzdáte poctu svojmu telu, tak ako sa to bežne realizuje pri tantrickej masáži. Takýto je úvodný priebeh každej Couple tantrickej masáže. Niet sa čo čudovať, inak by sme nemohli hovoriť o tantickej masáži.

A čo potom?

Pekným zážitkom je už aj teda samotný úvod pred masážou. To je však skutočne iba začiatok. Treba rátať s tým, že Couple Tantra je program pre samotné zamilované páry, ktoré sú posadnuté tantrickým učením. Je určený pre všetkých, ktorí túžia prežiť inú masáž, na akú boli doposiaľ zvyknutí. Ako vyplýva zo samotného názvu, na samotnej masáži je prítomný partner aj partnerka. Masáž začína (po spomínanom úvode) celkovým uvoľnením za pomoci príjemne zohriatych uterákov. Potom už nasleduje konkrétna masáž. Pri nej však partner nezasahuje vzájomne do masírovania.

Cieľ je teda jasný. Obaja partneri musia odpočívať a prežívať na vlastnej koži to, čo prináša samotná masáž, ktorú poskytujú profesionálne tantra masérky. Po dohode s nimi je možné, že vás do absolútneho „finišu“ dostanú len ruky masérky alebo si môžete dopriať čas so svojou partnerkou (partnerom). Rovnako sa môžete dohodnúť, či súčasťou masáže bude masáž aj pohlavných partií alebo nie (mužského pohlavného údu alebo ženských pohlavných orgánov). Nebuďte prekvapení, ak po skončení aj Couple Tantrickej masáže budete obdarovaní milým darčekom od masérky, ako prejav úcty za návštevu a dôveru.

Možno si myslíte, že vám sa to stať nemôže. Že stereotyp nemôže zastihnúť váš osobný či intímny život. Nikdy nehovorte nikdy. Aj preto náš masážny salón Bratislava tantra ponúka nezabudnuteľný zážitok pre celé páry práve v podobe takzvanej Couple tantrickej masáže. Vidíte, ak nemáte odvahu sám či sama prísť do nášho masážneho salónu, skúste to vo dvojici. Budete smelší, bude vám veselšie a v konečnom dôsledku aj lepšie. Veď vo dvojici to vždy chutilo, chutí a zaiste aj vždy bude chutiť viac a lepšie.

2018-07-17T20:25:12+00:00
WhatsApp chat