Erotická masáž či terapia ducha?

Ak ste už počuli o tzv. tantrických masážach https://bratislavatantra.sk/, možno už máte nejakú tú predstavu, o čo sa jedná a čo môžete očakávať. Pre niekoho predstavuje tantra masáž len exotickú, erotickú masáž, ktorá ho poriadne rozpáli a povzbudí. No v hlbšom ponímaní je tantra doslova terapiou, ktorá vám nielen dodá mnoho novej energie, no môže vám pomôcť odbúrať určité predsudky, zábrany či potláčanie v oblasti sexuálnej sféry. Mnohí, ktorí masáž absolvovali, ju odporúčajú najmä pre novú energiu, motiváciu alebo určitú obrodu, a to nielen po telesnej stránke.

Dá vám tantrický prístup viac?

Tantrický prístup sa naozaj snaží v oblasti masáží o niečo viac, než len o obyčajnú erotickú masáž. Tantra môže využívať napríklad dýchanie, či naladenie sa na vzájomné energie a ich odovzdávanie. Práca s energiou je pre tantrický prístup naozaj dôležitá. Stimuluje rôzne energie v tele, a to prostredníctvom dotykov a špeciálnych zón. Samozrejme, intímne partie a stimulácia sexuálnej energie je počas masáže súčasťou diania. Tantra v globále totiž považuje sexuálnu energiu za našu prirodzenú súčasť, no ba až za niečo posvätné, čo je hodné uctievania. S podobným prístupom sa teda nemusíte hanbiť na podobnú masáž zájsť a vyskúšať zážitok priamo na vlastne koži, a to doslova.

Kde sa k nej dostať?

Celotelové tantrické masáže sa poskytujú zväčša v špeciálnych masážnych salónoch. Stačí kliknúť na webové stránky Bratislavatantra.sk a objednať sa na svoj termín. Pokiaľ by ste potrebovali dodatočné informácie, iste vám ich radi poskytnú. Masáž je vhodná pre mužov, no aj pre ženy alebo dokonca aj páry. Stimulácia zmyslov a driemajúcej energie, môže priniesť nielen zaujímavé zážitky no mnoho novej inšpirácie. Preto, ak ste pocítili motiváciu, neváhajte ju vyskúšať a objednať si svoj termín.

2023-08-15T11:28:11+00:00
WhatsApp chat