Je tantra masáž vhodná pre bežného človeka?

Tantrické masáže môžu byť vhodné naozaj pre každého. Je však potrebné ich správne chápať, ujasniť si pár faktov o masáži a nebáť sa túto skúsenosť zažiť. Je to typ masáže, kde je nanajvýš potrebná dôvera medzi klientom a masérkou. Zameriava sa totiž nielen na celé telo, no aj na intímne partie a to býva veľmi citlivá oblasť pre mnohých. Vzájomná príjemná komunikácia zabezpečí, aby sa klient po celý čas masáže cítil pohodlne, dobre a mohol sa uvoľňovať. Masáž naopak nie je vhodná vtedy, keď očakávate sexuálne služby. Sexuálna stimulácia je síce súčasťou, no nie je účelom masáže. Existujú rôzne druhy masáží i úrovne zážitku, ktorý vedia sprostredkovať. Základná klasická tantrická masáž je jednosmerná (smerom od masérky k vám) a bude ju vykonávať len masérka, ktorú si vopred vyberiete.

Individuálne potreby

Každá masáž je vykonávaná vzhľadom na individuálne potreby klienta. S dôverou v masérku môžete povedať, čo vám je alebo nie je komfortné. Masáž by mala byť dokonale uvoľňujúca a stimulovať vašu energiu tela, rovnako navodiť aj mentálne uvoľnenie. Podobná skúsenosť vám nielen dodá množstvo energie, no môže rozpúšťať bloky a dodávať sebavedomie, čo iste mnohí ocenia. Na masáži môžete byť naozaj otvorený a prijímať energiu, ktorá vám bude odovzdávaná.

Pre koho sa masáž najviac hodí?

Poďme si teraz povedať o tom, pre koho sa tantra masáž hodí najviac. V prvom rade pre ľudí, ktorí prežívajú stres, workoholizmus alebo nezvládajú rutinu v živote. Pre tých, ktorí potrebujú nové podnety, impulzy a zážitky. Ak chcete zvýšiť sebavedomie v intímnej oblasti alebo prekonať zábrany či blokácie. Ak potrebujete vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a zažiť niečo nepoznané. Pri emocionálnej alebo sexuálnej frustrácii a strese. Pokiaľ sa chcete viacej starať o pohlavné orgány a pritom si odpočinúť a nechať sa nabiť novou energiou. Viac informácií nájdete na www.bratislavatantra.sk.

2023-12-13T17:03:39+00:00
WhatsApp chat