Klasika je klasika. Čo ponúka „Classic“ tantra?

Čo všetko možno očakávať v rámci Klasickej tatra masáže v masážnom salóne? Rozhodnúť sa pre správny typ tantrickej masáže, môže byť nemalý problém. V článku prinášame bližší popis postupu klasickej tantra masáže, ktorú si môžete dopriať v novom masážnom salóne v hlavnom meste – v salóne Bratislava tantra.

 

„Classic“ tantra je jednotkou zo všetkých masáží …

Klasika je klasika a platí to aj v prípade masážnej tantry. Klasická „classic“ tantra masáž je vhodná pre všetkých začiatočníkov tohto druhu masáže. Už aj podľa samotného názvu je zrejme, že ide o základný typ tantrickej masáže, aká je v ponuke. Nič prehnane náročné, presne to, čo očakáva začiatočník v prípade zoznamovania sa  s tantrou a tantrickou masážou.

Čo možno očakávať v samotnom priebehu?

„Classic“ tantra masáž prebieha iba za pomoci rúk masérky. To znamená, že žiadne iné praktiky či pomôcky nie sú pri tomto type masáži používané, ako to býva zvykom pri ďalších druhoch masáží. Ide o jednosmernú masáž, kedy samotná masérka vystupuje ako jediný zdroj energie.

Súčasťou klasickej tantra masáže (ako aj ostatných druhov masáží) je intímna masáž pohlavných orgánov (po vzájomnej dohode masérky je možné túto časť masáže upraviť alebo úplne vynechať). Po hlavnej časti masáže nasleduje čas vyčlenený na relax a odpočinok. Potom nasleduje už len sprcha a poďakovanie sa za masáž samotnej tantra masérke.

Ešte niečo navyše …

Treba ešte poznamenať, aby ste boli pripravení na to, že v úvode klasickej tantrickej masáže sa pre čo najdokonalejší pôžitok uskutoční dôkladná očista tela (aj na konci masáže). Iba takto bude možné sa tešiť  z nezabudnuteľného zážitku v plnej miere bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Navyše ku každej „classic“ masáži v salóne Bratislava tantra dostanete ako znak úcty a poďakovania za návštevu a vernosť zaujímavý „darček“. Aby ste si pamätali a vedeli, čo je najlepšie pre vaše telo a dušu, ak nič iné nepomáha. Nielen preto klasická tantrická masáž stojí za vyskúšanie!

2018-04-14T18:46:20+00:00
WhatsApp chat