Masáž lingamu napomáha pri problémoch s predčasnou ejakuláciou

Problémy s predčasnou ejakuláciou trápia nejedného Slováka. Vôbec pritom nemusí ísť o pánov vo veku, ale i mladších. Mnohí sa neodvážia problém riešiť a jednoducho sa s ním zmieria. Alebo nezmieria a psychicky sa trápia. To však nie je správne. Pomôcť vám dokáže pravidelná masáž lingamu (penisu).

Aj vy máte problémy s predčasnou ejakuláciou?

Množstvo pánov postihnutých problémami s predčasnou ejakuláciou každým rokom narastá a stáva sa vážnou témou v spoločnosti. O čo presne ide?  Predčasná ejakulácia je konkrétne výron semena ešte predtým, než dôjde k orgazmu. Keďže pokračovanie v sexe nie je príjemné, pre partnerku môže byť milovanie sklamaním. Nasledujú psychické problémy, vďaka ktorým vzniká nekonečný kolotoč starostí. Najčastejšími príčinami predčasnej ejakulácie bývajú stres zo sexu s novým partnerom, nepríjemný zážitok z minulosti, strach z toho, že pár bude prichytený pri „čine“, no v horších prípadoch to môže byť i depresia či úzkosť.

Ako pomôže masáž lingamu pri predčasnej ejakulácii?

Vďaka masáži lingamu sa naučíte ejakuláciu kontrolovať. Tantrická masérka pozorne pristupuje k telu klienta, vníma jeho reakcia a učí ho, ako správne ovládať mieru vzrušenia. Trénujú sa i reakcie nervového systému. Navyše, vďaka pravidelnej masáži lingamu sa zbavíte mentálnych problémov ako strach z iného pohlavia, depresie a rôzne psychické bloky. Naberiete sebavedomie a od základu zmeníte vnímanie sveta.

Podstata masáže lingamu

Počas masáže sa nemasíruje len samotný lingam, no stimulujú i ostatné časti pohlavných orgánov. Tantrická masérka objavuje nové i staré erotogénne zóny na klientovom tele. Masážou posvätného bodu – prostaty, predchádzate jej problémom. Hoci orgazmus nie je priamym cieľom masáže, niekedy sa dokonca nevyhnete i multiorgazmu. Vďaka nemu si vaša myseľ dokonalo odpočinie a využijete všetku svoju sexuálnu energiu na prežívanie pôžitkov. Už žiadna predčasná ejakulácia.

Masáž lingamu je samozrejmou súčasťou každej tantrickej masáže a vplýva veľmi pozitívne na mužský organizmus. Či už ide o psychické alebo fyzické aspekty. Problémy s predčasnou ejakuláciou nie sú výnimkou.

2018-10-10T09:17:29+00:00
WhatsApp chat