Masáž lingamu: pocity blízke nirváne ponúkne iba tantrická masáž

Pre každého muža je ženský orgazmus záhadou. Vraví sa, že je intenzívnejší a trvá dlhšie. Tantrická masáž umožňuje i pánom vyskúšať orgazmus podobný tomu, ktorý prežívajú ich partnerky. Ako je to možné? Vďaka masáži lingamu.

Čo je to vlastne lingam a ako naň vplýva tantrická masáž

Masáž lingamu je relaxačnou masážou určenou pre mužov. Lingam je totižto pojem označujúci mužské genitálie. Mnoho pánov ani netuší o existujúcich blokoch, ktoré im zabraňujú v prežívaní pôžitku. Tantrická masáž tieto bloky uvoľňuje, čím sa spriechodňuje aj tok sexuálnej energie. Hoci orgazmus nie je cieľom, jeho dosiahnutie sa nevylučuje. Avšak pocity, ktoré zažijete ešte pred vyvrcholením vám našponujú všetky zmysly a budete sa čudovať, prečo ste ich doteraz ešte neobjavili.

Čo spôsobuje pôžitok počas tantrickej masáže?

Vďaka špeciálnym bodom vášho lingamu (genitálií), ktorým sa tantrická masérka venuje, dochádza k vyplavovaniu veľkého množstva rôznych hormónov. Medzi nimi sú najkľúčovejšími tzv. „hormóny šťastia“ – serotonín, oxytocín a endorfíny. Tie vám pomôžu hlbšie prežívať pôžitky a zintenzívnia toky energií vašom tele.

Benefity masáže lingamu

Pomáha vám bojovať so sexuálnymi dysfunkciami ako poruchy erekcie, problémy s ejakuláciou, impotenciou či nedostatkom libida.

  • Predlžuje čas erekcie a vašu výdrž
  • Zažijete niekoľko vyvrcholení, ejakulácií, ale aj „suchých orgazmov“ (tie bez ejakulácie)
  • Odstraňuje psychologické bloky či emočné traumy, ktoré bránia prúdeniu sexuálnej energie a prežívaniu pôžitku
  • Prebúdza oblasti na vašom tele, ktoré boli doteraz utlmené, no dokážu byť veľmi senzitívne
  • Prepája dych či zmyslové vnímanie počas senzuálnej masáže s emóciami a pocitmi
  • Zvyšuje vašu sebadôveru, libido, schopnosť relaxovať a užívať si skúsenosť nadobudnutú počas tantrickej masáže

Či už váhate alebo nie, pokiaľ vyskúšate masáž lingamu, dozaista neoľutujete. Prebudí vo vás ukrytého tigra, ktorý si bude naplno užívať výhody nielen z intenzívnych pôžitkov, ale i zdravotné benefity pravidelnej tantrickej masáže.

2018-07-26T15:35:30+00:00
WhatsApp chat