Nedarí sa vám vo vzťahoch?

Len málokto chce ostať sám. Takmer každý túži po milujúcom a chápavom partnerovi a po ozajstnej pravej láske, a to bez ohľadu na vek. Vzťah je však vždy o dvoch ľuďoch, a tak by sme mali zamerať pozornosť nielen na partnera, ale aj na seba samého. Prinášame vám pár tipov a rád, ktoré sa nám zdajú byť k tejto téme veľmi nápomocné a vhodné a nakoniec odporučíme, čo môžeme ponúknuť my v našom masážnom salóne.

Komunikácia a sebapoznávanie

Kľúčovým faktorom pre fungujúci vzťah je otvorená, úprimná a nekonfliktná komunikácia s partnerom. Je dôležité vedieť sa o veciach porozprávať, bez obviňovania, kriku a hádok. Je dôležité sa naučiť povedať partnerovi o svojom pohľade na vec a najmä o svojich pocitoch. Rovnako však treba vedieť vypočuť si aj jeho názor a to, ako sa cíti on. Mnohokrát sú konflikty len o nedostatku komunikácie, pozornosti, empatie alebo energie. Zároveň má každý z nás určité vzorce správania a emocionálneho prežívania, preto je cesta sebapoznávania dôležitou súčasťou prispievania do vzťahu. Doslova skúmať seba a pracovať na sebe je celoživotnou cestou a ovplyvňuje aj naše vzťahy.

Pomocné impulzy zvonku

V súvislosti so vzťahmi zvykne človek veľakrát vyhľadávať pomoc zvonku. Či už ide o dôverné rozhovory s rodinou, súrodencami alebo priateľmi, alebo návšteva nejakého druhu seminára či terapie. Rozhovor a rady zvonku nám často dokážu dobre poradiť, otvoriť oči, alebo vidieť vec z iného uhla pohľadu. Treba sa však zamerať najmä na pozitívne aspekty, myšlienky a rady, tie vás totiž povzbudia a inšpirujú. No a čo vám vieme ponúknuť my? Tantra masáž pre vás alebo dokonca párovú tantra masáž. Tá vás uvoľní a rozvinie intímne energie, ktoré môžu byť následne prínosné aj pre vás partnerský vzťah. Absolvovať tantra masáž s partnerom pekne okorení váš vzťah a priniesť novú energiu vám obom.

2023-12-13T17:02:36+00:00
WhatsApp chat