Prečo je masáž lingamu taká úžasná?

Viete, čo znamená slovo lingam? Pojmom lingam sa v tantre označuje mužský pohlavný orgán, čiže penis. Pod masážou lingamu si mnohí predstavia masturbáciu, no nejde len o ňu. Vyvrcholenie či ejakuláciu však vôbec nevylučujeme.

Pochopte význam masáže lingamu

Počas tantrickej, resp. senzuálnej masáže dochádza k priamemu prepojeniu s vašim partnerom. Sexuálne energie na seba pôsobia a ovplyvňujú sa. Masáž lingamu je súčasťou senzuálnej masáže. Páni si ju dokážu urobiť aj sami, no oveľa príjemnejšie je to s partnerkou. Tá pristupuje k lingamu s láskou a opatrnosťou. Využiť môže rôzne techniky, zapája perineum či tzv. „posvätný bod“- prostatu.

Masáž lingamu – neobyčajný zážitok, vďaka ktorému nikdy nebudete mať dosť

Pre pánov je najpozorovateľnejšou výhodou masáže lingamu multiorgazmus. Vyvrcholenie niekoľkokrát počas večera nie je prioritou, no určite si ho budete užívať. Je dôležité, aby ste nezabúdali pravidelne a zhlboka dýchať. Vďaka dychu hlbšie precítite pôžitky a precítite rozkoš partnera.

Otvorte prúdenie energií vďaka lingam masáži

Stimuláciou správnych bodov okolo penisu dokáže masérka otvárať a stimulovať body, ktoré uvoľnia prúdenie sexuálnej energie vo vašom tele. Budete sa lepšie cítiť nielen počas aktu, ale pocítite zmenu i v súkromnom živote. Vaše reakcie sa upokoja, vzťah s partnerkou sa prehĺbi, nadbytočný stres sa odbúra.

Masážou lingamu si zvýšite sebavedomie

Pokiaľ patríte medzi plachých pánov, ktorí majú problém s kontaktom so ženami, masáž lingamu je na správnom mieste. Zbavíte sa strachu z intímneho kontaktu, naučíte sa zveriť do rúk opačného pohlavia. Naplno precítite pôžitky. Už žiadny problém s erekciou alebo ejakuláciou. Vďaka senzuálnym masážam naberiete sebaistotu a nebudete sa už nikdy opačného pohlavia báť.

Odborníci považujú masáž lingamu za veľmi prospešnú pre váš organizmus. A to nielen pre fyzickú, ale i duševnú stránku vašej osobnosti. Preto neváhajte a senzuálnu masáž vyskúšajte.

 

2018-09-06T12:33:33+00:00
WhatsApp chat