Prečo muži chodia častejšie na masáže do tantra salónu? Aká je skutočná pravda?

Dnes sa zamyslíme detailnejšie nad tým, prečo práve muži navštevujú masážne tantra salóny častejšie ako predstaviteľky nežnejšieho pohlavia. Čo ich tam láka, čo ich tam neminie, prečo sú ochotní prísť znova? Dôvodov „za“ je pre mužov viac ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Muži presne vedia, čo chcú, potrebujú a ako a kde to dostať. Vyberajú si masáže, nie však hocijaké…

 

Skutočne sa mužom nechce?

Teraz nemyslíme, že sa im nechce zájsť na masáže. Skôr narážame na fakt, že mnohé ženy, manželky, priateľky sa neustále sťažujú, že im partnerom sa nechce milovať s nimi, že ich musia neustále prehovárať, hádať sa s nimi, len preto, aby dostali to, po čom túžia. Je to však skutočne tak? Nie sú práve ženy tie, ktoré zapríčiňujú to, že muži už o ne prestávajú javiť väčší záujem?

Masérka je často aj „psychologička“, „terapeutka“ , no žiaľ aj „náhradná partnerka“

Od našich profesionálnych masérok sa dozvedáme, čo mužom chýba, čo ich trápi a prečo sú často zákazníkmi tantrického salóna. Možno sa budete čudovať, možno nie, ale množstvo mužov je nespokojných s tým, ako ich partnerky nedokážu pochopiť, vypočuť respektíve porozprávať sa s nimi. Hovoria o tom, ako ženy neprejavujú o nich záujem, nedokážu ich pohladiť či vypočuť si ich prosby, želania a problémy. Je to už raz tak, mužom chýbajú rozhovory so svojimi partnerkami. Možno sa milé dámy budete čudovať, ale je to tak. Navyše ich častokrát nebaví neustále bojovať o priazeň, o to aby sa mohli milovať alebo si užiť iba tak – narýchlo.

Jednoduchšie je pre muža zájsť na masáž, kde dostane presne to, po čom túži a doma mu to chýba. Samozrejme, tantrická masáž nie je o sexe. Milí páni, zabudnite na to, že v tantrickom salóne (hoci aj za nejaký príplatok)  dostanete sex. Navyše nie je povolené ani obťažovanie krásnych tantra masérok. Za týmto účelom je potrebné navštíviť iný druh salónov, to sa však už nebavíme o profesionálnych tantrických masážnych salónoch.

Pravdou však je, že mnohým mužom o sex vôbec nejde. Hľadajú skôr jedinečný spôsob, ako si oddýchnuť a zrelaxovať svoje častokrát unavené a ubolené telo a myseľ. Práve k tomu vyhľadávajú práve dokonalú masáž celého tela, ktorá im privodí fyzické aj psychické uvoľnenie. Presne takou je spomínaná tantrická masáž pre mužov, ktorú ponúka i náš masážny salón priamo v srdci Bratislavy.

Tantra Bratislava v hlavnom meste

To, že naše hlavné mesto ponúka toho viac aj v rámci relaxu či zábavy, to už vie snáď každý. Je tu k dispozícii kvalitný masážny salón, ktorý ponúka profesionálne tantrické masáže. Nájdete ho priamo na Ventúrskej ulici pod názvom masážny salón Bratislava Tantra. Ponúka všetkým mužom presne to, čo hľadajú a doma to nedostanú – predovšetkým dokonalú relaxáciu v podobe tantrických masáží celého tela, príjemné a dlhé rozhovory s masérkami, tiež terapiu, láskavý úsmev a okrem toho aj darček za vernosť. A toto nie je ešte všetko. Ak sa teda rozhodujete pre masáž a ešte ste u nás neboli, zavítajte do nášho masážneho salónu čo najskôr, aby ste našli práve to, čo vám v živote už dlhšie chýba.

2019-10-31T17:06:06+00:00
WhatsApp chat