Prečo skúsiť Tantra spa Bratislava? 4 hlavné dôkazy o tom, že tento masážny salón je správnou voľbou …

Ak hľadáte príjemné zrelaxovanie v príjemnom prostredí, máme pre vás výborné riešenie. V centre hlavného mesta sa nachádza spa Bratislava tantra, pripravené nabiť vás novou silou a energiou. Všetko v spoločnosti profesionálne školených masérok, s príjemnou hudbou a čistými priestormi a nielen to. Prečítajte si viac o tom, že prečo by mal byť aj u vás voľbou číslo 1 pri výbere tantrickej masáže práve masážny salón Bratislava tantra.

 

Masáž od profesionálov

Často sa stáva, že na tantra masáž si vyberáme miesto, ktoré nespĺňa všetky atribúty vysokej kvality. To však neplatí pri masážnom salóne tantra Spa Bratislava. To, že v našom salóne rozumieme najlepšie tantrickej masáži znamená, že tá je vykonávaná len profesionálne vyškolenými masérkami. Tieto tantra Ladies sú v salóne na to, aby poskytli každému záujemcovi presne to, čo očakáva v prípade erotickej, tantrickej alebo nezabudnuteľnej senzuálnej masáže. Masérky majú povinne absolvovaný viacročný tantrický výcvik, ktorý bol zacielený (okrem iného) aj na prácu s ľudským telom a dušou.

Poskytnúť kvalitnú tantra masáž to nie je len tak, ako to je pri realizácii klasickej masáže (pri tejto väčšinou stačí vlastniť masérsky kurz). Tantra je učenie, životný štýl respektíve spôsob života. A aj preto tantrickú masáž nemôže vykonávať hocijaký masér na akomkoľvek mieste. Naučiť sa pracovať so životnou energiou a rozdávať ju aj ďalším jedincom si vyžaduje množstvo času a rovnako aj množstvo vlastnej energie. Tento cieľ môžu dosiahnuť iba niektorí a to „vyvolení“ maséri respektíve „vyvolené“ masérky. Presne takéto nájdete aj v masážnom salóne Bratislava tantra.

„3+1“ hlavné znaky tantra masáží v tantra Bratislava

Pýtate sa aj tak stále, že prečo si vybrať masážny salón tantra Bratislava? Možno ešte aj preto, že všetky tantrické, erotické či senzuálne masáže obsahujú 3 rovnaké súčasti. Začnime tou prvou a to síce, že pred a po tantrickej masáži je nevyhnutné absolvovať vlastnú očistu tela. Tá sa vykonáva priamo v masážnom salóne v sprche. Druhou zhodnou aktivitou v salóne je, že na konci masáže každý masírovaný dostáva priestor na takzvaný (po)masážny odpočinok a zrelaxovanie, respektíve kvalitnejšie absorbovanie celkových pocitov z masáže. Posledným tretím spoločným znakom tantra masáží Bratislava je, že pri odchode zo salónu každý návštevník dostáva darček ako poďakovanie salóna za návštevu a vernosť.

Nezabúdajme aj na takzvaný „Namaste“ rituál, ktorý je sprievodným znakom každej tantrickej masáže. Pripomíname, že je to vzácny úkon vzdania úcty svojmu telu a predstavuje dokonalé uvoľnenie a prípravu na hlavnú fázu tantrickej masáže.

Veľmi pestrý výber nezabudnuteľných tantra masáží

Aby toho nebolo málo, ak hovoríme o bratislavskej tantra masáži, musíme priznať, že je to miesto, kde si skutočne vyberie každý milovník tantrickej masáže. Ste skutočný a vášnivý milovník erotickej či senzuálnej masáže? Alebo ste začínajúci vyznávač tantry a tantrickej masáže? Tantra Bratislava je teda tým najlepším miestom, kde vám poskytnú jedno alebo druhé, respektíve obe naraz.

Môžete si teda vybrať ako prvé na skúšku Klasickú tantrickú masáž pre úplných začiatočníkov tantry. Ak už s tantrou máte ako také skúsenosti, hodí sa vám lepšie Body tantrická masáž (pokročilejšia tantrická masáž). Ešte „vyšší“ level je pokročilejšia verzia Body tantra masáž, takzvaná Vzájomná body tantrická masáž (tantrická masáž pre aktívnejších záujemcov tantry). Pokiaľ ste počas masáže „veľmi“ aktívni a máte radi ešte väčšie dobrodružstvo, vsaďte radšej na tantrickú masáž „Rain mutual“ alebo Senzuálnu tantrickú masáž s masážou prostaty. Špeciálnym druhom je tiež aj Špeciálna (Special) tantrická masáž pre pokročilejších jedincov s vyšším stupňom sebaovládania.

Okrem vyššie spomenutých masáži sa v masážnom salóne Tantra spa Bratislava môžete tešiť i na Tantrickú masáž pre zamilované páry alebo na Dvojitú telovú tantrickú masáž. Pre tých najnáročnejších zákazníkov je v ponuke tantrická masáž „Double special“ tantra masáž. Nenašli ste si tú pravú tantra masáž, ktorú chcete skúsiť? Tu máte zoznam všetkých ponúkaných tantra masáži s ich podrobnejším popisom.

Čisté a príjemné priestory pre exkluzívnu dávku zážitku a energie

Okrem už spomenutého je samozrejmosťou masážneho salóna aj celková príjemná atmosféra s novými čistými priestormi a príjemnou „tantra“ hudbou. Celé prostredie umocňuje jedinečný orientálny dizajn masážneho priestoru s nástennými sviečkami a maľbami a ďalšími dekoráciami a vybavením. Všetko je nastavené presne tak, aby si každý zákazník užil svoju tantrickú masáž naplno a tak, aby sa znova vrátil do takejto „oázičky“ pokoja, ako nazývajú masážny salón súčasní verní a spokojní zákazníci.

Okrem dokonalého priestoru a vybavenia v salóne myslia aj na dodržiavanie pitného režimu. Ten je zabezpečený vo forme kávičky, čaju alebo aj vínka či sektu pri vybraných programoch (napríklad pri Couple tantra masáži či Special tantra masáži. Masážny salón Tantra spa Bratislava je skutočným miestom pre oázu pokoja v centre Bratislavy.

Ak už viete, prečo sa oplatí kontaktovať masážny salón tantra spa Bratislava, nemusíte viac váhať a pokojne si môžete dopriať kvalitnú a účinnú tantrickú masáž alebo niektorý z jej druh masáže.

2019-04-03T16:08:10+00:00
WhatsApp chat