Strata chuti na sex? Riešením je senzuálna masáž

Situácia, ktorá sa z času na čas prihodí v každom vzťahu. Raz sa nechce vám, inokedy nemá náladu váš partner či partnerka. Čo však robiť v prípade, že sa odkladanie intímnych chvíliek s partnerom stáva bežným postupom? Problém, ktorý trápi najmä páry v dlhodobom vzťahu či manželstve dokáže vyriešiť senzuálna masáž.

Teraz nie je vhodný čas

Každý vzťah sa po určitom čase dostane do bodu, kedy jeden z dvojice vysloví vetu “Daj pokoj, teraz nie je vhodný čas”. Ak sa táto veta stáva pravidlom, často to vyústi v hádku a nervozita vo vzťahu stúpa čoraz viac. Vzrušenie, ktoré obaja pociťovali v začiatkoch vzťahu je preč a žena si oblieka nové krajkové prádlo len ak ide k doktorovi. Na každý problém ale existuje riešenie. A riešením na obnovenie spontánnych momentov plných sexuálnej energie je práve senzuálna masáž.

Tantra je liekom na “migrénu”

Zmyselná senzuálna masáž je jednou z techník, ktoré sú súčasťou tantrického učenia a dokážu v tele rozprúdiť vzrušenie a nové energie. Zážitok, ktorý prežije dvojica pri couple tantra masáži vnáša do vzťahu dlho očakávanú iskru a naladí párik na rovnakú vlnu z emočného aj sexuálneho hľadiska.

 

Priebeh senzuálnej masáže sa už na prvý pohľad odlišuje od klasickej telovej masáže, i keď masáž tela je taktiež jeho súčasťou. Príchodom do tantra spa salónu začína zážitok, sprevádzaný čokoládovým fondué, čerstvým ovocím a fľašou vína v sprievode krásnych masériek a masérov. Pred samotnou masážou sa vykoná rituál očisty a Namaste rituál, pri ktorom zákazník vzdáva poctu svojmu telu.

 

Senzuálnej masáže sa účastní partner aj partnerka zároveň, avšak do masírovania ani jeden z nich nezasahuje. Obaja si tak naplno vychutnajú slastné chvíľky a dotyky masériek a masérov. V príjemnom prostredí tantra spa, naplnenom omamnými vôňami, tlmeným svetlom a v sprievode tantrickej hudby sa tak dokážu naplno uvoľniť a spoločne podľahnúť čaru tantry.

Spoločná masáž umožňuje podeliť sa o vzájomné pocity slasti a vzrušenia z masáže. Pomocou masáže sa uvoľní prúd sexuálnej energie medzi partnerom a partnerkou, ktorý pretrvá ešte dlho po masáži. Odkladanie intímností a výhovorky na migrénu tak budú po spoločnom zážitku zo senzuálnej masáže minulosťou.

2018-11-10T18:19:20+00:00
WhatsApp chat