Tantra masáž ako netradičný zážitok aj v budúcom roku!

Každý z nás rád zažíva niečo nové a nepoznané, zároveň aj netradičné, zaujímavé a osožné. Práve takýmto zážitkom je tantrická masáž. Od bežnej masáže sa líši predovšetkým samotnou dĺžkou masáže, priebehom a celkovým záverom. Kvalitná tantra masáž je realizovaná profesionálnou tantra masérkou (môžu byť aj dve súčasne), ktorá rozdáva príjemné dotyky či už pre potešenie, ako aj na posilnenie energie v celom tele. Celý priebeh masáže sa odohráva v príjemnom prostredí, ktoré dotvára upokojujúca orientálna hudba.

 

Čo možno očakávať od tantra masáže?

Každý očakáva od masáže samozrejme niečo iné. Tantra masáž pre mužov a ženy začína takzvaným „Namaste rituálom„. Jeho cieľom je vzdať „poctu“ svojmu telu, naučiť sa správne dýchať a spolu s masérkou sa tak dokonale pripraviť a uvoľniť na hlavnú masáž. Profesionálna tantra masérka už veľmi dobre vie, ako telo dostať do „varu“ a súčasne ho tak v úvode vhodne pripraviť. Využíva pritom dotyky svojich rúk a rozličné pomôcky k masírovaniu. Je zrejmé, ak by sa niečo podcenilo už v úvode masáže, bude sa to niesť až do jej konca. Po dokonalom uvoľnení svojho tela a mysle je možné pristúpiť k hlavnej masáži.

Ako prebieha hlavná fáza masáže?

Tantrická masáž je komplexná masáž celého tela. Jej výsledkom je predovšetkým hlboké vzrušenie a dokonalý pôžitok. Všetky zmysly budú ukojené a to vedie k získaniu nového prúdu sexuálnej energie a súčasne aj fyzického a psychického uvoľnenia.

Aj z tohto dôvodu hlavná časť tantrickej masáže začína masážou hlavy. Potom si masírovaný ľahne na brucho a ďalšie dotyky masérky prechádzajú smerom nadol – cez krk až k chrbtu. Masérka nenecháva bez povšimnutia ani končatiny, chodidlá a dlane na rukách. Po premasírovaní týchto častí tela masírovaný opäť zmení svoju polohu – ľahne si na chrbát.

Takto bude premasírovaná aj predná časť tela, konkrétne stehná, brucho a ramená. V neposlednom rade masérka nevynechá ani intímne partie, u mužského pohlavia lingam a u ženského yoni. Je však len na samotnej vôli masírovaného, či sa rozhodne aj pre túto fázu tantra masáže. Ak sa tak rozhodne, tantra masáž vo väčšine prípadov končí pravým mužským respektíve ženským vyvrcholením.

Tantra masáž však nie je vôbec o masáži intímnych partií a o dosahovaní orgazmov. Práve naopak. Tento druh masáže je o spoznávaní samého seba s cieľom zažiť niečo krajšie, hlbšie a dlhotrvácnejšie ako len bežnú masáž, ktorá končí premasírovaním všetkých svalov. Masáž pod rúškom tantry je o využívaní viacerých masážnych techník a masážnych dotykov, ktoré sú vzájomne dopĺňané s postupným uvoľňovaním boľavého svalstva. Je teda vhodná pre všetkých mužov a ženy a súčasne je výbornou inšpiráciou do osobného života.

Sú potrebné „osobitné“ podmienky pre takúto masáž?

Pravdupovediac, pre absolvovanie tantrickej masáže nemusia ani muži, ani ženy spĺňať žiadne špeciálne či osobitné predpoklady. Bude stačiť, ak dotyčný(á) prejaví záujem prežiť nový, zaujímavý a nezabudnuteľný zážitok. O ostatné sa už postará masážny salón so svojím tímom.

A kde nájsť ten „naj“ salón pre svoju masáž?

Práve tu, v centre hlavného mesta, sa nachádzajú čisté priestory masážneho salónu Bratislava Tantra s profesionálne školenými masérkami v príjemnom prostredí s tantrickou hudbou. Tu je možné sa nabiť novou energiou a dokonale zrelaxovať. Ako prvé je však potrebné rezervovať si svoju účasť. A už potom nebráni nič tomu, aby ste prežili aj v tejto hektickej dobe a hneď na začiatku nového roka, niečo iné a nezabudnuteľné. Práve preto, že si nájdete čas aj na seba samého a vypnete z bežnej reality od stresu a rozličných psychických nástrah. O tomto je tantra masáž, ktorá dáva viac ako bežná masáž a to nielen čo sa týka zážitku, ale aj celkového úžitku pre svoje telo!

2019-01-07T15:28:00+00:00
WhatsApp chat