Tantrická masáž: Množstvo pozitív, ktoré dostanú do „kolien“

Zúčastniť sa tantrickej masáže znamená pre každého nezabudnuteľný zážitok. Navyše okrem toho prináša povzbudenie tela a mysle, zároveň aj zvyšuje celkovú dávku energie do ďalších dní. Súčasťou masáže je ešte aj rozvoj sexuality ako takej. Toto však nie sú ani z ďaleka všetky priaznivé vplyvy a výhody tantrickej masáže na človeka. Bez ohľadu na pohlavie, tantra prináša pozitívne zmeny do života každého, či už ste muž alebo žena. Je jedno, v akom ste fyzickom či psychickom stave. Hľadáte niečo nové a nepoznané, túžite zistiť viac o svojom tele, či sa chcete priučiť, ako s ním lepšie narábať alebo vás trápia psychické či intímne problémy? S tantrickou masážou ste na dobrej ceste všetko zmeniť k lepšiemu …    

 

Pomáha zlepšiť (nielen) psychiku a zdravie

Ako sme už aj naznačili v úvode tohto článku, pokiaľ sa tantrická masáž vykonáva bez chýb a odborne, môžu jej účinky pomôcť pri riešení rôznych druhov problémov, predovšetkým psychických, zdravotných a intímnych. Konkrétne ide o účinnejšie prekonanie psychických a fyzických zranení, depresívnych stavov, stavov viny, núdze,    a strachu, či pri nízkom sebavedomí. Tantra má význam aj pri prinavrátení psychickej pohody a zdravej dávky sebavedomia. Okrem toho tantra vie pomôcť aj pri nevere, náročnom pôrode a tiež aj pri sexuálnom či inom zneužití.

V prípade zdravotných ťažkostí, tantrická masáž dokáže priaznivo vplývať aj na vysoký krvný tlak v mladšom    či staršom veku (pomáha znížiť krvný tlak). Na druhej strane zlepšuje aj rôzne osobné situácie v zamestnaní, vo vzťahoch alebo aj v osobnom živote.

Odstraňuje chorobné stresové stavy

Ten, kto dnes nestresuje, nie je asi ani človekom. Takto možno rýchlo zhodnotiť dnešný uponáhľaný svet v našej spoločnosti. Stres číha na každého z nás na každom kroku. Môže byť však veľmi nebezpečný, až natoľko, že môže privodiť smrť. Stres je „tichý zabijak“ a ak ho máme deň čo deň, telo si naň zvykne a bude mu tak spôsobovať veľké zdravotné problémy.

Pomôcť v tomto smere však môže práve pravidelná tantrická masáž. Vďaka nej okrem iného naše telo získa vnútornú rovnováhu, ktorá je potrebná pre účinný boj so všetkými druhmi stresu (predovšetkým toho svetského, emocionálneho, duševného respektíve psychického). Tantrická masáž, to je „zdravá myseľ a zdravé telo aj duša!“

Pomáha aj pri intímnych problémoch    

Netreba sa čudovať, že tantrická masáž bude mať priaznivý účinok aj na sexuálny život. Nie je to žiadna náhoda, predsa tantra úzko súvisí so sexualitou. Je tiež odjakživa spájaná s jej hlbším poznávaním a začleňovaním do bežného života. Preto sú priaznivé dopady tantry na intímny život mužov a žien viac než isté. Vďaka nej žiadne intímne problémy ako napríklad nízka výdrž, rýchla ejakulácia, nechuť na sex, problémy s prostatou a podobne, nebudú mať žiadnu šancu! Je zrejmé, že bude lepšie tantra masáž raz skúsiť, ako o nej stokrát počuť.

Dnes je možné si takúto tantrickú masáž dopriať už na špičkovej úrovni, s profesionálnymi masérkami a v príjemnom prostrední a to v ďalšom novootvorenom masážnom salóne Bratislava tantra.

2018-03-23T10:15:39+00:00
WhatsApp chat