Užívanie si s masážou hoci aj každý deň a práve teraz. Prečo skúsiť práve naše tantra masáže?

Posledné babie leto tohto roka je už za nami a pomaly odchádza aj jeseň ako taká. Ale v našich spomienkach zostanú ešte dlho predovšetkým príjemné teploty, slnečné lúče, prechádzky za prítomnosti krásne sfarbeného lístia a mnoho ďalších aktivít či vecí spojených práve s obdobím typickým pre jeseň. Už si čoraz viac zvykáme na chladnejšie rána či večery a šípime, že zima je tu už čo nevidieť. A práve na ňu je dôležité dôkladne pripraviť aj svoje telo. Dá sa to dosiahnuť veľmi rýchlo a účinne aj relaxačnými a masážnymi technikami  v našom masážnom salóne.  Prečo by ste mali skúsiť práve naše tantrické masáže?  

 

Jesenné masáže aj cez víkend  

V tomto jesennom čase, hoci aj cez víkend (každú sobotu a nedeľu), sa môžete príjemne zahriať a oddýchnuť si, okrem toho zrelaxovať a oživiť svoje telo a myseľ, práve v našom masážnom salóne na Ventúrskej 16 v Bratislave. Výhodou nášho masážneho salónu je, že dostanete pestrú ponuku masáží každý deň – hoci aj cez víkend a aj vo večerných hodinách. Všetky masáže vám budú poskytnuté priamo podľa vášho želania.

Tantra masáže s množstvom výhod

Nie je to iba o uvoľnení svalstva a o chvíľke relaxu. Naše tantrické masáže vám prinesú oveľa viac úžitku a osohu pre celé telo. Telo a duša ožijú a to doslovne. Zrazu sa stane z vás nový človek, nabitý dávkou novej energie, zrelaxovaný nielen na tele, ale i na duši. Okrem toho naše tantra masáže zlepšujú prekrvenie, celkovo zlepšujú zdravie, dýchanie, psychiku a tiež aj intímny život. Je nesmierne dôležité takto podporiť svoje telo, obzvlášť teraz v aktuálnom prechodnom období, kedy je všetko pre nás náročnejšie a navyše v čase zvýšeného rizika výskytu rozličných druhov chorôb s absenciou slnečných lúčov a bez dostatku vitamínu D.

Masáže so všetkým

Potešíme vás. Všetko je a bude pripravené na vašu jedinečnú a originálnu tantra masáž. Znamená to, že si nemusíte nosiť so sebou nič špeciálne (ak nerátame seba). Môžete sa tešiť na vždy čisté priestory či už na osobnú hygienu alebo samotnú masáž, tiež na príjemnú tantrickú hudbu, vždy (pre)voňavé prostredie, ako aj príjemný a zvodný personál. Náš personál tvoria profesionálne tantra masérky (alebo tiež nazývané  tantra ladies), ktoré veľmi dobre poznajú, čo robiť a ako na to. Dokážu tak umocniť celkový výsledok a pôžitok z poskytnutej masáže. Nezabúdajte na to, že tantrická masáž zahŕňa aj masáž intímnych partií (čiže aj masáž lingamu alebo yoni). V tomto smere je však možné sa vopred dohodnúť, či absolvujete aj túto časť masáže alebo nie.

Nezabudnite si vyčleniť dostatok času na masáž, pretože skutočná tantrická masáž trvá viac ako hodinu a je potrebné rátať aj s časom na odpočinok po nej. Nie je dobré sa ponáhľať a naháňať, len aby už bolo potom. Takto veľmi rýchlo zmaríte všetky priaznivé účinky masáže pre telo. Tiež je dobré si vopred premyslieť, ktorú senzuálnu masáž tela si doprajete. Aktuálna ponuka senzuálnych alebo tantra masáží je pestrá, o čom sa môžete presvedčiť
v našej ponuke všetkých masáží.

Tantra spa Bratislava je tu pre vás každý deň

Budeme sa tešiť, ak si prídete zvyšok jesene užiť práve k nám do nášho tantra spa Bratislava. Nájdete nás priamo v centre Bratislavy. U nás je výborné občerstvenie samozrejmosťou, rovnako aj nezabudnuteľná masáž podľa vašich predstáv. Už len sa objednajte včas, aby sme vám mohli vyhovieť práve v hodine, kedy vám to vyhovuje najlepšie. Náš tím Bratislava Tantra je tu pre Vás každý deň!

2021-01-12T17:33:09+00:00
WhatsApp chat