Viete naozaj dopriať svojmu partnerovi kvalitnú erotickú masáž?

Nie je erotická masáž ako masáž a platí to najmä čo sa týka jej prevedenia. Ak ju chcete dopriať svojmu partnerovi doma, pripravte sa na to, že musíte zabezpečiť toho viacej, ako len posteľ a masážny olejček. Rovnako rozhoduje aj pri tomto type masáži kvalitná príprava a možnosti, kde ju uskutočníte. Je zrejmé, že ako sa na masáž pripravíte, tak bude vyzerať aj celkový výsledok. Rozhodne to nebude také jednoduché, ako to na prvý pohľad vyzerá. Možno by nebolo zlé zamyslieť sa nad možnosťou, radšej dopriať partnerovi erotickú masáž v profesionálnom masážnom salóne, kde erotickú masáž vykonávajú skúsené a profesionálne vyškolené masérky. Ako to teda je u vás? Viete o erotickej masáži skutočne všetko dôležité? A dokážete ju poskytnúť tak, ako sa skutočne má, aby bol partner nanajvýš spokojný?  

Prehľad masážnych techník počas erotickej masáže

Je zrejmé, že aj keď ide o erotickú masáž, bude aj tá vychádzať z pravidiel a postupov, aké máva klasická masáž, akú všetci poznáme. Každá masáž pozostáva z prvkov bežnej masáže. Treba však pamätať aj na to, že každý ďalší druh masáže má v sebe zakomponované aj tie svoje prvky, ktoré robia z daného typu masáže viac špecifickejšiu a originálnejšiu verziu. Výnimkou teda nie je ani spomínaná erotická masáž.

Ak sa teda pozrieme bližšie na konkrétny popis masážnych techník, erotická masáž by mala zahŕňať predovšetkým techniku hladenia, chvenia, roztierania a trenia.  Netreba však zabudnúť ani na takzvané z lekárskej terminológie známe tepanie päsťou. Pri tejto masážnej technike dochádza k jemnému búšeniu prstami po pokožke alebo po tele masírovaného. Pri vyššie spomenutom chvení masérka v rámci masírovania strieda obe ruky zovreté do pästí. V prípade roztierania platí, že jednotlivé brušká prstov masérky krúživými pohybmi zmierňujú napätie v samotných svaloch masírovaného. Zo samotných masážnych techník teda pramení, že všetky veľmi účinne dokážu každého masírovaného muža dostať do príjemnej pohody v rámci odpočinku a relaxácie.

Masáž chodidiel mimoriadne „dráždi“

Už dobre viete, ktorých častí sa máte dotýkať najviac v rámci erotickej masáže. Ale vedeli ste, že aj práve masáž nôh dostane každého partnera do „kolien“? Priznajte sa, kedy ste si naposledy spomenuli aj na túto partiu v rámci masáže. A práve táto časť nôh, na ktorú sa našľapuje počas chôdze, je nesmierne citlivá na dotyky rúk a prstov. Je dokázané, že práve chodidlá patria aj k uznávaným erotogénnym zónam. Ako prevediete konkrétnu masáž nôh  chodidiel necháme na vás. Možno spomenúť napríklad uchopenie chodidla a krúženie palcom po celej ploche chodidla – od päty až po samotné prsty. Nezabudnúť treba ani na premasírovanie všetkých prstov – odporúčame masáž všetkých prstov zvlášť a nevynechať ani priestor medzi nimi!

Zoznam niektorých top vôní, na ktoré treba vsadiť

Mysleli ste si, že samotná vôňa nie je vôbec podstatná pri samotnej masáži? Tak to vás musíme vyviesť z omylu. Vyskúšajte dopriať partnerovi masáž bez akejkoľvek vône. A potom mu doprajte tú istú masáž v priestore s niektorou zmysluplnom vôňou. Na konci masáži sa spýtajte partnera, ktorá masáž bola lepšia a prečo. Predpokladáme, že už teraz vopred vieme správnu odpoveď …

Ak sa už bavíme o vôňach, ktoré sú tými najlepšími pre mužov v rámci erotickej masáže, musíme spomenúť prenikavú, ale decentnú vôňu ruží, tiež vôňu najznámejšieho kru s bielymi voňavými kvetmi jazmínu, vôňu pačuli (to je tropický vždyzelený poloker s prekrásnymi a príjemne voňavými fialovkastými kvietkami). Tiež je veľmi vhodná aj vôňa ylang-ylang a vôňa santalového dreva.

Je ale možné aj to, že ani jedna z týchto spomenutých vôní nebude po vôli práve vášmu partnerovi. V takom prípade vsaďte na svoju intuíciu a istotu. Jednoducho použi počas svojej erotickej masáže vôňu svojho parfumu od vášho partnera, či už na sebe alebo v priestore. Myslite na to, že je to všetko o dohode a komunikácii. Ak sa na niečom dohodnete ešte pred masážou, malo by to všetko platiť až do jej konca.

Náš tip: Erotická masáž v masážnom salóne

Ak ste počas svojho čítania však dospeli k záveru, že dopriať svojmu partnerovi kvalitnú erotickú masáž, nebude až také jednoduché, máme pre vás riešenie! Pošlite ho na erotickú masáž do masážneho salónu. Predsa nie je vôbec jednoduché zabezpečiť všetko dokonalo a tak, aby bol výsledok pri masáži taký, aký partner alebo vy očakávate. Preto je zárukou dopriať mu  masáž od profesionálnych masérok.

Tú nájdete v centre hlavného mesta, presnejšie v tantra spa Bratislava. V tomto salóne máte zaručené, že váš partner dostane presne to, čo má dostať v rámci erotickej masáže. Spoločnosť mu budú robiť profesionálne vyškolené masérky, vhodne zvolená vôňa, príjemná hudba a dostane všetky masážne techniky tak, ako sa to má po odbornej stránke. A dostanej aj niečo navyše – darček za vernosť a návštevu. Všetko presne tak, ako má byť, v peknom, čistom a luxusnom prostredí. Výsledkom teda bude prvotriedny relax a odpočinok v „oáze pokoja a šťastia“.

 

2019-03-03T08:48:46+00:00
WhatsApp chat