Senzuálna tantra masáž: Čím si vás dokáže získať tento druh masáže?

Vyskúšali  ste klasický štýl tantrickej masáže, ako aj masáž „telo na telo“, ale teraz by ste radu skúsili niečo iné? Dnes vás trochu inšpirujeme. Predstavíme si ďalší z programov tantrickej masáže a síce, rozoberieme si detailnejšie Senzuálnu tantrickú masáž. Vďaka tomuto druhu tantra masáže nezostane bez povšimnutia väčšia časť vašich zmyslov – a to súčasne a naraz!

 

Na úvod aj pri tomto type tantrickej masáže musíte počítať s klasickou „očistou“ vodou od látok, ktoré nemajú čo robiť na povrchu pokožky a tela. Po celkovej intímnej očiste sa uskutoční vzdanie pocty svojmu telu pomocou  Namaste rituálu. Toto je bežný začiatok, ktorým začína každá tantrická masáž. Po takomto začiatku nasledujú aktivity už charakteristické pre Senzuálnu tantra masáž.

Senzuálna „tantra“ masáž, slovo na úvod

Čo charakterizuje najviac typickú Senzuálnu tantrickú masáž? Najviac asi to, že tento druh masáže pôsobí súčasne na viaceré zmysly naraz. Zaraďuje sa k vzájomnej čiže obojstrannej tantra masáži, čo znamená, že ide o masáž, kde sa aj vy budete aktívne zúčastňovať na samotnom masírovaní svojho tela a jeho častí. V rámci masáže to teda značí, že budete aktívnym sprostredkovateľom energie (nielen samotná tantra masérka ako je to napríklad pri klasickej tantra masáži).

Aké techniky sa využívajú?

Pri samotnej masáži profesionálna tantra masérka využíva predovšetkým techniku „body to body“, čiže masáž celým telom tantra masérky. Pri senzuálnej masáži je však ďalším plusom celková masáž prostaty. Prostata predstavuje síce malý, ale o to dôležitejší orgán v mužskom tele, o ktorý sa treba dôkladne starať. Keďže má najväčší význam predovšetkým pre dokonalé  intímne zdravie, senzuálna masáž pomáha udržovať práve tento orgán v dobrej kondícii a v zdraví. Zdravá prostata je základom zdravého a bezproblémového intímneho života každého muža. Dôkladná a pravidelná starostlivosť o tento orgán je možné dosiahnuť práve kvalitnou senzuálnou tantra masážou.

Pri senzuálnej masáži je masáž prostaty spájaná s masážou lingamu, čiže s masážou intímnych partií (je možné sa vopred dohodnúť, či budete chcieť alebo nie aj túto časť masáže). Masáž prostaty a intímnych partií sa spája s masážou a stimuláciou mužského bodu G pre zintenzívnenie celkového zážitku. Je práve toto tým, čo hľadáte?

Čo dodať na záver?

V závere senzuálnej tantra masáže čaká na vás čas na oddych a relaxáciu. Vtedy si každý dokonale vychutná všetky príjemné pocity a slasti, ktoré nadobudol dokonalou senzuálnou masážou. Je zrejmé, že každý využije tento čas po svojom a tak, ako si sám želá. Je tu aj možnosť dopriať si konečnú očistnú kúru. Potom zostáva rozlúčenie  sa so svojou tantra lady masérkou a poďakovanie za jej profesionálny prístup a dobre odvedenú prácu pri masáži. Nečudujte sa, ak vám aj ona poďakuje malým darčekom ako dôkaz o celkovom profesionálnom prístupe.

Vedeli ste o tom, že rovnako aj tento druh tantrickej masáže nájdete v našom novootvorenom masážnom salóne Bratislava tantra? Tešiť sa zo života je možné aj inak, ako len klasickou masážou. Vyskúšať treba aj niečo „iné“ ako len klasiku, pretože to prináša početnejšie potešenie a to hneď viacerým zmyslom súčasne.

2018-06-08T16:48:17+00:00
WhatsApp chat