„Špeciálna“ tantrická masáž: Len pre zdatných jedincov!

Už sme hovorili v našom blogu o klasickej tantrickej masáži, telovej tantre masáži, senzuálnej masáži a masáži pre páry. Tentokrát však budeme hovoriť o ešte silnejšom type tantra masáži. Konkrétne pôjde o „Špeciálnu“ tantrickú masáž. Už samotný názov tohto typu masáže prezrádza, že pôjde o špeciálny druh masáže. Hneď v úvode treba podotknúť, že ide o tantrickú masáž určenú pre skúsenejších milovníkov masáže. Čo teda možno čakať od tohto typu masáže?

 

Nič pre začiatočníka

Pokiaľ hovoríme o špeciálnej tantrickej masáži, je dobré vedieť hneď v úvode, že nemal by sa jej zúčastniť žiadny začiatočník. V tomto smere by sa malo jednať o osobu skúsenú s vysokým stupňom sebaovládania. Prečo je to tak dôležité pri tomto type masáži hneď vysvetlíme v ďalších riadkoch článku …

Sprcha a spoločné rozmaznávanie

Keď hovoríme o skúsenostiach a ovládaní, nie je to len tak náhodou. Súčasťou špeciálnej tantrickej masáže je spoločná sprcha s tantra masérkou. Práve pri sprche si vás dotyčná dokonale vychutná pri samotnom umývaní a rozmaznávaní. Celý tento „očistný“ akt je možné užiť si ešte viac spoločne s fľašou dobrého vínka či sektu a zároveň s chutným čokoládovým fondue spolu s čerstvým ovocím.

A čo ďalej?

Celá masáž prebieha v štýle „telo na telo“. Ide teda o masážnu techniku „telo na telo“, v rámci ktorej sa bude dotýkať krásne telo tantra masérky celého vášho tela. Súčasťou masáže sú silnejšie masážne praktiky a rovnako aj dotyky telo na telo. Všetko bude prebiehať za pomoci vonného olejčeka zohriateho na príjemnú teplotu. Znamená to, že masáž bude zapájať viaceré zmysly súčasne.

Nezľaknite sa, ak sa telo masérky bude po vás doslova „šmýkať“. Cieľom je iba to, aby sa dosiahol čo najsilnejší   zážitok, pretože nie vždy postačia len samotné ruky masérky.

 

Čo je vrcholom masáže?

Vrcholom nielen špeciálnej tantra masáže môže (ale nemusí byť) aj masáž intímnych partií. Ide teda o  masáž intímnych partií „lingamu“ (genitálií) mužských aj ženských intímnych partií  (všetko bude závisieť, či ste sa na tom dohodli so svojou masérkou). Výnimočnosť špeciálnej tantrickej masáže spočíva aj v tom, že masáž intímnych partií dostanete nielen na konci, ale už aj na začiatku masáže. Nemožno zabudnúť ani na ďalšiu súčasť pri tomto type masáže a to známy to Namaste rituál, v rámci ktorého vzdáte špeciálnu poctu svojmu telu.

Sme na konci krátkej, ale za to výstižnej charakteristiky toho, čo vás čaká a neminie počas Špeciálnej tantra masáže. Ak sme vás zaujali až natoľko, že by ste si radi vyskúšali tento druh masáže na vlastnej koži, stačí len rezervovať si miesto a čas pre svoju masáž priamo v krásnom centre Bratislavy. Masážny salón Bratislava tantra ponúka okrem iného aj tento druh masáže a to každý deň. Môžete teda aj vy zažiť niečo špeciálne v rámci masáže a dopriať si tak svoju chvíľku dokonalého relaxu pre seba čo najlepšie, ako sa len dá.

2018-10-02T16:11:37+00:00
WhatsApp chat